Оце так! У льодах Антарктиди виявили сотні метеоритів

При виявленні камінчика вчені записують точні координати і поміщають його в стерильний пакет для більшої точності подальших вивчень.

Ілюстрація: homsk.com

На малій ділянці Південного полюса дослідники - працівники експедиції-програми ANSMET виявили велику кількість метеоритів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

В Антарктиді частки планет і астероїдів падають набагато частіше і завдяки холоду зберігаються до приїзду дослідників. Остання експедиція ANSMET виявила на малій ділянці 250 метеоритів.

Відзначимо, що ANSMET вдалося зібрати елементи Місяця і Марса, а також частки зруйнованих астероїдів. Всього за історію ANSMET було зібрано понад 22 тисячі метеоритів.

У росіян і близько нічого такого немає: "Високоточна "Вільха" готова "кошмарити" гібридне командування", - Злий одесит

п’ятниця, 14 червень 2019, 15:10

Патріоти України пропонують ознайомитись з публікацієювійськово-політичного оглядача Олександра Коваленка про те, чим небезпечна для гібридних військ на окупованій частині Донбасу українська ракета "Вільха", останні держвипробування котрої перед прийня...

На вихідні Україну накриє погодне пекло

п’ятниця, 14 червень 2019, 12:57

У Києві 15 червня може пройти грозовий дощ, температура повітря сягне +33 °C. Вона зазначила, що в більшості областей країни температура повітря буде на рівні +30...+35 °C, у Карпатах +25...+29 °C. Увечері температура опускатиметься до +15...+19 °C. "Д...