Оце так! У льодах Антарктиди виявили сотні метеоритів

При виявленні камінчика вчені записують точні координати і поміщають його в стерильний пакет для більшої точності подальших вивчень.

Ілюстрація: homsk.com

На малій ділянці Південного полюса дослідники - працівники експедиції-програми ANSMET виявили велику кількість метеоритів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

В Антарктиді частки планет і астероїдів падають набагато частіше і завдяки холоду зберігаються до приїзду дослідників. Остання експедиція ANSMET виявила на малій ділянці 250 метеоритів.

Відзначимо, що ANSMET вдалося зібрати елементи Місяця і Марса, а також частки зруйнованих астероїдів. Всього за історію ANSMET було зібрано понад 22 тисячі метеоритів.

Через відведення військ Україна може втратити Щастя, Сєвєродонецьк та Маріуполь

понеділок, 30 вересень 2019, 0:17

Фактично одностороннє відведення військ ООС є неправильним рішенням ще й тому, що свого часу облдержадміністрації виділили чималі кошти на спорудження 2 і 3 ліній оборони уздовж лінії розмежування, які тепер Україна може залишити у разі відведення, і які

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...