Оце так! У льодах Антарктиди виявили сотні метеоритів

При виявленні камінчика вчені записують точні координати і поміщають його в стерильний пакет для більшої точності подальших вивчень.

Ілюстрація: homsk.com

На малій ділянці Південного полюса дослідники - працівники експедиції-програми ANSMET виявили велику кількість метеоритів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

В Антарктиді частки планет і астероїдів падають набагато частіше і завдяки холоду зберігаються до приїзду дослідників. Остання експедиція ANSMET виявила на малій ділянці 250 метеоритів.

Відзначимо, що ANSMET вдалося зібрати елементи Місяця і Марса, а також частки зруйнованих астероїдів. Всього за історію ANSMET було зібрано понад 22 тисячі метеоритів.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...