Оце так! В Японії створили капці з автопілотом (відео)

Технологія "парковки" капців є ідентичною з автопілотним паркінгом автомобіля.

Ілюстрація: itc.ua

В Японії винайшли самохідні капці, здатні самостійно пересуватися по підлозі. Крім того, вони можуть "паркуватися" в один ряд з іншим взуттям, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Так, відвідувачі готелю залишають капці, де їм зручно. Після цього вони самі знаходять дорогу і стають в ряд з іншими. За їх рух відповідає кнопка, яка вбудована в стіну коридору.


Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.