"Партийные прожектеры "ДНР" пусть закроют рот": Ватник жорстко розкритикував окупантів через "пенсії" у "республіці"

Окупанти в змозі платити тільки "соцдопомогу", якої вистачає на оплату комуналки і пару буханок хліба.

Пенсіонери "ДНР". Фото: From-ua.com.

Останнім часом на окупованих територіях суспільству намагаються нав'язати ідею про те, що люди, які отримують українську пенсію - зрадники "ДНР". У той же час в самій "республіці" немає коштів на утримання літніх людей. Прихильник "ДНР" Олександр Ніколаєв на своїй сторінці у соцмережі розкритикував верхівку "ДНР", яка намагається створити пенсіонерам імідж зрадників, передають Патріоти України.

“…В среде пенсионеров есть "хитрые" ребята. Мол, получать пенсию в Украине - это позор и предательство ДНР. Я категорически против того, чтобы наших пенсионеров оскорбляли местные идейные "республиканские" оболтусы... пенсии в ДНР нет! Есть соцпомощь, которая в среднем выдается в размере 2000 руб.+/-. На эти деньги человеку очень сложно прожить. Даже при низкой и почти бесплатной коммуналке в ДНР”, - пише пенсіонер.


Хіти тижня. Такого мору ще не було: Фахівці з'ясували обставини масової загибелі бджіл в Україні

субота, 21 липень 2018, 16:00

З початку літа соціальні мережі розбурхували новини про масову загибель бджіл у сільських господарствах. Про пригодах багато писали українські ЗМІ. При цьому називалися різні версії виникнення проблеми, найпоширенішою з яких була використання пестицидів.

"Бах-бах и мимо": Терористи "ДНР" похвалилися новою зброєю (фото)

субота, 21 липень 2018, 14:38

В "ДНР" вже заявляли запуск власних реактивних систем залпового вогню"Чебурашка" і "Сніжинка", для яких можуть використовуватися реактивні снаряди. Терористи "ДНР" на підконтрольному їм полігоні провели випробування нового типу боєприпасу. Про це повід...