"Переплутав губи Рейгана з губами Буша": Мережу насмішила кричуща помилка президента РФ (відео)

Володимир Путін помилився з ім'ям і назвав Рональда Рейгана, тоді як озвучена ним цитата належала Джорджу Бушу-старшому.

Путін помилився. Фото: politolog.net.

Володимира Путіна спіймали на "ляпі" - він процитував президента США, але помилився з ім'ям і назвав Рональда Рейгана, тоді як цитата належала Джорджу Бушу-старшому. Відповідне відео з поясненням з'явилося на сторінці пабліка "Meduza" в Facebook, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання про причетність Росії до впливу на результати виборів в США, глава Кремля запропонував прочитати відповідь по губах. "Читайте по губах - NO", - сказав Путін на форумі "Арктика - територія діалогу".

За його словами, це цитата президента США Рональда Рейгана, який таким чином відповів американцям на питання, чи збирається він вводити нові податки. Однак насправді цю оригінальну форму відповіді придумав і використовував Джордж Буш-старший. "Читайте по губах - ніяких нових податків. No", - сказав він. Відео включає і хроніку цього моменту.

"Oops! Володимир Путін переплутав губи Рейгана з губами Буша", - прокоментували автори пабліка. Пост отримав більше 150 лайків, а саме відео - більше 16 тис. переглядів. Коментатори жартували з приводу здатності Путіна плутатися у власній брехні.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...