"Переплутав губи Рейгана з губами Буша": Мережу насмішила кричуща помилка президента РФ (відео)

Володимир Путін помилився з ім'ям і назвав Рональда Рейгана, тоді як озвучена ним цитата належала Джорджу Бушу-старшому.

Путін помилився. Фото: politolog.net.

Володимира Путіна спіймали на "ляпі" - він процитував президента США, але помилився з ім'ям і назвав Рональда Рейгана, тоді як цитата належала Джорджу Бушу-старшому. Відповідне відео з поясненням з'явилося на сторінці пабліка "Meduza" в Facebook, передають Патріоти України.

Відповідаючи на питання про причетність Росії до впливу на результати виборів в США, глава Кремля запропонував прочитати відповідь по губах. "Читайте по губах - NO", - сказав Путін на форумі "Арктика - територія діалогу".

За його словами, це цитата президента США Рональда Рейгана, який таким чином відповів американцям на питання, чи збирається він вводити нові податки. Однак насправді цю оригінальну форму відповіді придумав і використовував Джордж Буш-старший. "Читайте по губах - ніяких нових податків. No", - сказав він. Відео включає і хроніку цього моменту.

"Oops! Володимир Путін переплутав губи Рейгана з губами Буша", - прокоментували автори пабліка. Пост отримав більше 150 лайків, а саме відео - більше 16 тис. переглядів. Коментатори жартували з приводу здатності Путіна плутатися у власній брехні.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.