Під Маріуполем окупанти перекидають техніку і маскують позиції

На північ від Гусельщикового і в районі н.п. Хрещатицька (колишнє Красноармійське) фіксується перекидання і розташування на замаскованих позиціях додаткових окремих (поодиноких) танків і БМП.
Поблизу Гусельщикова. Фото: ЖЖ.

На Маріупольському напрямку зазначається перегрупування бронетехніки противника. Такі дані на своїй сторінці у Facebook оприлюднив голова "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України із посиланням на Depo.Донбас.

Він зазначив, що після недавніх активних обстрілів з танків і БМП окупантів, на північ від Гусельщикового і в районі н.п. Хрещатицька (колишнє Красноармійське) фіксується перекидання і розташування на замаскованих позиціях додаткових окремих (поодиноких) танків і БМП.

"Російське командування використовує штатну бронетехніку зі складу "9 ошмсп мп" (Новоазовськ) у вигляді окремих машин для короткострокових "виходів" на передню лінію, обстрілів раніше розвіданих цілей, з подальшим відходом в так звані "райони відведення" (по можливості подалі від комунікацій ( доріг) і населених пунктів, де з'являються спостерігачі ОБСЄ)", - зазначає Тимчук.

У зв'язку з цим зазначається часте і регулярне "закриття" окупантами окремих ділянок доріг і місцевості поблизу лінії розмежування для переміщення цивільного населення і для доступу інспекторів ОБСЄ.

Лайно зі всієї Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...