Під Маріуполем окупанти перекидають техніку і маскують позиції

На північ від Гусельщикового і в районі н.п. Хрещатицька (колишнє Красноармійське) фіксується перекидання і розташування на замаскованих позиціях додаткових окремих (поодиноких) танків і БМП.
Поблизу Гусельщикова. Фото: ЖЖ.

На Маріупольському напрямку зазначається перегрупування бронетехніки противника. Такі дані на своїй сторінці у Facebook оприлюднив голова "Інформаційного спротиву" Дмитро Тимчук, передають Патріоти України із посиланням на Depo.Донбас.

Він зазначив, що після недавніх активних обстрілів з танків і БМП окупантів, на північ від Гусельщикового і в районі н.п. Хрещатицька (колишнє Красноармійське) фіксується перекидання і розташування на замаскованих позиціях додаткових окремих (поодиноких) танків і БМП.

"Російське командування використовує штатну бронетехніку зі складу "9 ошмсп мп" (Новоазовськ) у вигляді окремих машин для короткострокових "виходів" на передню лінію, обстрілів раніше розвіданих цілей, з подальшим відходом в так звані "райони відведення" (по можливості подалі від комунікацій ( доріг) і населених пунктів, де з'являються спостерігачі ОБСЄ)", - зазначає Тимчук.

У зв'язку з цим зазначається часте і регулярне "закриття" окупантами окремих ділянок доріг і місцевості поблизу лінії розмежування для переміщення цивільного населення і для доступу інспекторів ОБСЄ.

Хіти тижня. "Чорний дятел" від "укрофашистів з любов'ю": В Івано-Франківську розробили нову високоточну зброю для російських загарбників

понеділок, 22 січень 2018, 10:00

Конструктивно це пусковий контейнер із опорною плитою, всередині якого розміщується керований боєприпас. Він обладнаний повнокольоровою відеокамерою, "картинка" з якої відображається на рідкокристалічному дисплеї пульта управління. Комплекс одноразовог...

Хіти тижня. Кожен постріл - $150 000-200 000: Як українські військові навчатимуться управлятися з Javelin (відео)

понеділок, 22 січень 2018, 1:00

Ця дуже коштовна модерна зброя все ж у 8-15 разів дешевша ніж модернізовані танки Т-72 та Т-90, що переважають в армії РФ, не кажучи про навчені екіпажі, котрим на виживання шансів практично не залишається. Працювати з американськими протитанковими сис...