Пісок добувають: У окупованому Криму розрили могильник токсичних відходів

Вміст миш'яку у цьому місці перевищує допустиму норму в 500 разів, сурми - в три рази, ванадія - в 3,5 рази, хрому - в 1420 разів.
Отрута по каналу стікає прямо у море. Ілюстрація: Факти.

Заради своїх будівництв в Криму окупанти не гребують використовувати пісок з миш'яком і важкими металами, а токсичні стоки змивають в Чорне море. Це встановила прокуратура АРК, вивчаючи діяльність окупантів в Керчі біля відстійника небезпечних промислових відходів, передають Патріоти України.

Як з'ясували прокурори, окупанти вже почали незаконний видобуток піску на обвідному каналі між Нижньо-Чубашським і Верхньо-Чубашським хвостосховищами. Ця виїмка піску здійснюється під виглядом днопоглиблювальних робіт. Є ризик руйнування окремих ділянок розташованого поблизу шосе Героїв Ельтігена. Через розриття звалища токсичних відходів отруйні стоки зливаються через канал в Чорне море, а бруд від промивання видобутого піску осідає на міському пляжі.

Нижньо-Чурбашське хвостосховище (урочище Плавні) біля Керчі з 1968 року використовувалося для збору отруйних промислових відходів. Окупаційна адміністрація вирішила добувати пісок на дамбі хвостосховища, незважаючи на те, що грунт тут украй токсичний: вміст миш'яку перевищує допустиму норму в 500 разів, сурми - в три рази, ванадія - в 3,5 рази, хрому - в 1420 разів.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.