Пісок добувають: У окупованому Криму розрили могильник токсичних відходів

Вміст миш'яку у цьому місці перевищує допустиму норму в 500 разів, сурми - в три рази, ванадія - в 3,5 рази, хрому - в 1420 разів.
Отрута по каналу стікає прямо у море. Ілюстрація: Факти.

Заради своїх будівництв в Криму окупанти не гребують використовувати пісок з миш'яком і важкими металами, а токсичні стоки змивають в Чорне море. Це встановила прокуратура АРК, вивчаючи діяльність окупантів в Керчі біля відстійника небезпечних промислових відходів, передають Патріоти України.

Як з'ясували прокурори, окупанти вже почали незаконний видобуток піску на обвідному каналі між Нижньо-Чубашським і Верхньо-Чубашським хвостосховищами. Ця виїмка піску здійснюється під виглядом днопоглиблювальних робіт. Є ризик руйнування окремих ділянок розташованого поблизу шосе Героїв Ельтігена. Через розриття звалища токсичних відходів отруйні стоки зливаються через канал в Чорне море, а бруд від промивання видобутого піску осідає на міському пляжі.

Нижньо-Чурбашське хвостосховище (урочище Плавні) біля Керчі з 1968 року використовувалося для збору отруйних промислових відходів. Окупаційна адміністрація вирішила добувати пісок на дамбі хвостосховища, незважаючи на те, що грунт тут украй токсичний: вміст миш'яку перевищує допустиму норму в 500 разів, сурми - в три рази, ванадія - в 3,5 рази, хрому - в 1420 разів.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.