Плач, крики, брудна лайка: У мережі показали відео, у якому духовний наставник Няші Поклонської "виганяє бісів" з росіян

Як стало відомо, в минулому священик відбував покарання в одній з виправних колоній Нижнього Тагілу за вбивство і грабіж.

Схиігумен Сергій під час проповіді. Фото:скрін відео

У мережі з'явилося відео, як священик РПЦ схиігумен Сергій (Микола Романов) "виганяє бісів" з прихожан. У ролику видно, як від простої молитви Сергій переходить до обрядів, в ході яких жінки і чоловіки починають кричати не своїми голосами, зізнаватися в гріхах і в тому, що демон вселяє їм накласти на себе руки, передають Патріоти України.

На початку проповіді схиігумен заявляє, що сьогодні понад 100 країн "живуть за законами розпусти": в них узаконені одностатеві шлюби, транссексуали, педофілія. Окремий гнів "борця з демонами" викликають вимоги дати добровільну згоду на обробку персональних даних. Він каже, що люди дають згоду на "життя в електронному рабстві".

"У цьому електронному рабстві у кожної людини замість імені є свій номер, як в скотини. Тобто ІПН, в якому є число звіра - 666. Якщо ви даєте згоду на обробку персональних даних, то вся інформація про вас передається у Всесвітній комп'ютер, що знаходиться в Брюсселі. Ім'я йому - звір", - говорить Сергій.

За його словами, якщо сьогодні в Росії не буде православ'я, то не буде миру в усьому світі. Після цього схиігумен попереджає, що зараз буде читати "заклинальні молитви". І починає робити це з деякими парафіянами. Коли він підносить до їхніх голів хрест і читає молитви, діти, жінки і чоловіки падають на коліна, кричать, лають священика і зізнаються в тому, що в них вселився біс, який закликає їх накласти на себе руки.

Слід відзначити, що в храмі, де проповідує цей російський священик, в 2014 році вінчалася одіозна депутат Держдуми і екс-прокурор Криму Наталія Поклонська. Сам же схиігумен, якого також називають духівником Поклонської, в минулому відбував покарання в одній з виправних колоній Нижнього Тагілу за вбивство і грабіж.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...