Плач, крики, брудна лайка: У мережі показали відео, у якому духовний наставник Няші Поклонської "виганяє бісів" з росіян

Як стало відомо, в минулому священик відбував покарання в одній з виправних колоній Нижнього Тагілу за вбивство і грабіж.

Схиігумен Сергій під час проповіді. Фото:скрін відео

У мережі з'явилося відео, як священик РПЦ схиігумен Сергій (Микола Романов) "виганяє бісів" з прихожан. У ролику видно, як від простої молитви Сергій переходить до обрядів, в ході яких жінки і чоловіки починають кричати не своїми голосами, зізнаватися в гріхах і в тому, що демон вселяє їм накласти на себе руки, передають Патріоти України.

На початку проповіді схиігумен заявляє, що сьогодні понад 100 країн "живуть за законами розпусти": в них узаконені одностатеві шлюби, транссексуали, педофілія. Окремий гнів "борця з демонами" викликають вимоги дати добровільну згоду на обробку персональних даних. Він каже, що люди дають згоду на "життя в електронному рабстві".

"У цьому електронному рабстві у кожної людини замість імені є свій номер, як в скотини. Тобто ІПН, в якому є число звіра - 666. Якщо ви даєте згоду на обробку персональних даних, то вся інформація про вас передається у Всесвітній комп'ютер, що знаходиться в Брюсселі. Ім'я йому - звір", - говорить Сергій.

За його словами, якщо сьогодні в Росії не буде православ'я, то не буде миру в усьому світі. Після цього схиігумен попереджає, що зараз буде читати "заклинальні молитви". І починає робити це з деякими парафіянами. Коли він підносить до їхніх голів хрест і читає молитви, діти, жінки і чоловіки падають на коліна, кричать, лають священика і зізнаються в тому, що в них вселився біс, який закликає їх накласти на себе руки.

Слід відзначити, що в храмі, де проповідує цей російський священик, в 2014 році вінчалася одіозна депутат Держдуми і екс-прокурор Криму Наталія Поклонська. Сам же схиігумен, якого також називають духівником Поклонської, в минулому відбував покарання в одній з виправних колоній Нижнього Тагілу за вбивство і грабіж.

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...