Побачать не всі: У NASA розповіли, де буде видно повне сонячне затемнення 21 серпня (відео)

У понеділок, 21 серпня, можна буде побачити доволі рідкісне явище – повне сонячне затемнення. Але не всім охочим це вдасться.

Ілюстрація: kor.ill.in.uaПовне сонячне затемнення буде добре видно мешканцям Північної Америки, повідомляє NASA, передають Патріоти України

Місяць повністю затулить сонце, а його обрамлення буде видно від Салема (штат Орегон) до Чарльстона (Південна Кароліна).

Решта побачить сонячне затемнення лише частково.

Щоб ніхто не засмутився, у NASA створили спеціальний сайт, де вестимуть трансляцію затемнення, викладатимуть фото та розповідатимуть про все, що відбуватиметься.

Фахівці розповідають, що сонячне затемнення відбувається завдяки рідкісному збігу обставин. Місяць у 400 разів менший за Сонце і у 400 разів ближчий до Землі. У результаті вони можуть вирівнятися ідеально.

Якби земна вісь не мала б 5%-й нахил, то повне сонячне затемнення відбувалося би кожного місяця, з кожним новим Місяцем.

Повне затемнення викликає раптові природні зміни. Денне світло поступається пітьмі, температура раптово падає на три градуси, собаки припиняють гавкати, а пташки співати.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...