"Подшивка диагнозов": У мережі висміяли видану в Росії книгу Поклонської

Так звана екс-"прокурор" Криму дуже пафосно назвала свою працю.

Наталія Поклонська. Фото:Znaj.uaДепутат Держдуми РФ Наталія Поклонська видала книгу під назвою "Відданість вірі й батьківщині", чим повеселила користувачів соціальних мереж. Про вихід книги Поклонська повідомила в своєму Twitter, передають Патріоти України.

Користувачі соціальних мереж жваво відреагували на вихід книги депутата, звернувши увагу на курйозну назву.

"Зрадник написала книгу з промовистою назвою", - жартують в фейковому Twitter Дональда Трампа.

"Наталя Поклонська - це перша людина в світі, яка видала підшивку своїх діагнозів у вигляді книги", - іронізує "Четкий ТАСС".

"Цікаво скільки сторінок в книзі присвячені Миколі II", - цікавиться Крачук.

"Х**во не те, що Поклонська книгу написала. А те, що вона, як і всякий божевільний, вірить в те, що говорить ... Цитата:" В анотації написано, що її ім'я буде "навічно вписано в історію Росії XXI століття "після подій 2014 року в Україні". А ці люди, закони для 150 млн. приймають", - зазначає Марина Молчанова.

Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом"

неділя, 26 січень 2020, 12:40

Станом на сьогодні Україною фактично в односторонньому порядку виконуються завдання, які були визначені "нормандським форматом". Політика примирення з РФ за рахунок українських інтересів і чергових поступок не вирішить питання деокупації Донбасу. І, голов

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.