Популярний в українців продукт може бути небезпечним для здоров'я

Атопічний дерматит - це поширене хронічне захворювання шкіри, яке вражає як дорослих, так і дітей.

Соль може викликати атопічний дерматит. Ілюстрація: соцмережі.

Німецькі вчені виявили, що відкладення звичайної кухонної солі в організмі може привести до розвитку алергічних реакцій. Дослідники з технічного університету Мюнхена проаналізували зразки шкіри пацієнтів з атопічним дерматитом, передають Патріоти України із посиланням на MedicalXpress.

Атопічний дерматит - це поширене хронічне захворювання шкіри, яке вражає як дорослих, так і дітей. Шкіра на обличчі й тілі стає дуже сухою і подразненною. Поки немає конкретної причини, через що виникає захворювання. Ймовірно, роль грає генетичний фактор, порушення функції верхнього шару шкіри. Ліків від хвороби немає, зате існують препарати, які можуть полегшити симптоми.
Аналіз показав, що рівень натрію на уражених ділянках шкіри виявився в 30 разів вище норми. Дослідники виявили, що хлорид натрію змушує Th2-клітини виробляти підвищену кількість білків інтерлейкіну-4 і інтерлейкіну-13. Це може призводити до запальних реакцій шкіри, зокрема, алергічного дерматиту.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою