Популярний в українців продукт може бути небезпечним для здоров'я

Атопічний дерматит - це поширене хронічне захворювання шкіри, яке вражає як дорослих, так і дітей.

Соль може викликати атопічний дерматит. Ілюстрація: соцмережі.

Німецькі вчені виявили, що відкладення звичайної кухонної солі в організмі може привести до розвитку алергічних реакцій. Дослідники з технічного університету Мюнхена проаналізували зразки шкіри пацієнтів з атопічним дерматитом, передають Патріоти України із посиланням на MedicalXpress.

Атопічний дерматит - це поширене хронічне захворювання шкіри, яке вражає як дорослих, так і дітей. Шкіра на обличчі й тілі стає дуже сухою і подразненною. Поки немає конкретної причини, через що виникає захворювання. Ймовірно, роль грає генетичний фактор, порушення функції верхнього шару шкіри. Ліків від хвороби немає, зате існують препарати, які можуть полегшити симптоми.
Аналіз показав, що рівень натрію на уражених ділянках шкіри виявився в 30 разів вище норми. Дослідники виявили, що хлорид натрію змушує Th2-клітини виробляти підвищену кількість білків інтерлейкіну-4 і інтерлейкіну-13. Це може призводити до запальних реакцій шкіри, зокрема, алергічного дерматиту.

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...