"Порошенко щодо кожного полоненого тримає руку на пульсі. Я зіткнувся з тим, що він і перетискає цей пульс", - Рубан

На думку Рубана, президент контролює питання обміну полоненими заради особистого рейтингу.

Володимир Рубан. Фото:antikor.com.ua

Керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан заявив, що персональний контроль президента Петра Порошенка по кожному полоненому є проблемою і причиною зриву обмінів.Про це він сказав в ефірі телеканалу 112 Україна, інформують Патріоти України.

"У нас біда в тому, що з нашого боку всі полонені розглядаються першою особою держави. Це біда. Він приймає рішення по кожному полоненому, за словами Тандіта, персонально, тримає руку на пульсі . Я в процесі зіткнувся з тим, що він і перетискає цей пульс на руці. У цьому є проблема ", - заявив Рубан.

На його думку, президент контролює питання обміну полоненими заради особистого рейтингу.

"Якщо президент повідомляє по телевізору на всю країну про вбитих в Іловайському котлі, про вбитих за день, про втрати техніки, втрати нашої армії, то, напевно, він виглядає недостатньо по-королівськи, по-царськи. А ось якщо він оголошує про кількість звільнених з полону, неважливо як, але ось він першим про це заявляє, йому вселили, що він виглядає позитивно і це буде впливати в хорошому сенсі і на рейтинг політичної кампанії, і на особистий рейтинг", - підкреслив Рубан.

За його словами, переговорники, які займаються обміном полонених, "на цьому рейтингу спіткнулися і загубили не один обмін".

За інформацією на кінець березня, в полоні проросійських бойовиків на Донбасі перебувають 123 українця. Всього за час проведення антитерористичної операції (АТО) з полону бойовиків звільнені понад три тисячі осіб.

У січні СБУ повідомляла про те, що Рубан не уповноважений вести переговори про обмін полоненими.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...