Поруч з полярними ведмедями: Олег Сенцов повідомив, куди його етапують окупанти

Український політв'язень написав правозахисниці Тетяні Щур лист.

Олег Сенцов. Фото:Сегодня

Російська правозахисниця Тетяна Щур повідомила у своєму Facebook, що українського режисера Олега Сенцова, який відбуває тюремний термін у Росії, етапують у Лабитнангі на Ямал. Про це сам Сенцов повідомив у листі, адресованому правозахисниці і її чоловікові Миколі Щуру, передають Патріоти України.

До Вашої уваги пропонується текст листа:

"Пишу вам проїздом із міста Кіров. Проїжджав недавно ваші краї в своєму черговому вояжі, який мені абсолютно безкоштовно, з харчуванням і посиленою охороною влаштував ФСВП РФ. Прямую з Якутії на Ямал через Сибір і Урал.

Я вже прикинув, що за ці три з гаком роки, завдяки цьому російському туроператору, зміг подивитися всі великі річки Росії: Волгу, Каму, Об, Єнісей і Олену. Навіть краєм бачив Байкал з віконця повітряної в'язниці на рейсі чартером Якутськ - Іркутськ. Тепер знову маю намір не тільки подивитися Об, але і тимчасово оселитися десь у районі її впадання в однойменну Губу.

Назва місця - Лабитнангі (сподіваюся, що правильно написав), це десь поруч з Харпом, "Полярною совою" і полярними ведмедями. Гарантують полярну ніч і північне сяйво. Як на мене, то було б дуже нерозумно відмовлятися від такої втішної пропозиції, тим більше, що моєї думки ніхто особливо не питав.

По дорозі оглянув кілька місць, які вважаються "страшними": Іркутськ, Омськ, ось тепер Кіров. Купин не зібрав, нічого такого, що принижує гідність або фізичного впливу не було помічено. Режим, але на "будьте люб'язні". Часи змінюються чи вміло прикидаються? Сподіваюся, що все-таки перше. Листів ваших у Якутії не отримував, хоча знав, що ви мені писали. Писав один від себе, але, судячи з усього, він теж не дійшов. Якутія в цьому плані якась чорна діра.

Загалом, у мене все добре, самопочуття нормальне, політ проходить благополучно. Передавайте всім нашим привіт!

На цю адресу писати, природно, не треба - зараз возять по етапах швидко, так що я рушу далі раніше, ніж ви отримаєте цей лист. (Сподіваюся, що отримаєте, якщо Кіров не як Якутія).

На цьому дозвольте відкланятися.

Окремий привіт Саші Кольченку. Не сумніваюся, що у нього все добре: Тундра не пропаде !:))

Всього вам найкращого! З повагою, Олег Сенцов

27.09.17 р."

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан