Пошкодували грошей передрукувати? У Росії з'явилися афіші з анонсом концерту за участю Кобзона (фото)

Концерт має відбутися у грудні, а Кобзон, як відомо, помер в кінці серпня.

Йосип Кобзон. Фото:Фокус

У Росії з'явилася афіша ювілейного концерту відомого телеведучого Юрія Ніколаєва зі списком учасників. На першому місці стоїть ім'я Йосипа Кобзона. Фото афіші і свої щирі обурення опублікував російський актор Стас Садальський на своїй сторінці в Instagram, зазначають Патріоти України.

На афіші зображений телеведучий Юрій Ніколаєв і повідомляється, що концерт, присвячений його ювілею, відбудеться 16 грудня 2018 року. Першим в списку заявлених гостей значиться Йосип Кобзон.

"Жах. Почитайте афішу, навіщо мертвих чіпати, в грудні 2018, вам так не здається, а, можливо, це спеціально зробили, рекламний хід ... тоді противно ... і ще один ганебний факт. Коли режисер Мотиль помер, то президент Медведєв надіслав його покійній дружині Людмилі (покійній 5 років тому) співчуття", - підписав фотографію Садальський.

Користувачі припустили, що афіші були надруковані ще до того, як Кобзон помер, а нові або не стали робити, або вважають необов'язковим витрачати на це гроші.

У коментарях вказується, що на офіційному сайті, де продають квитки на цей концерт - в списку артистів Кобзон відсутній. Крім того, шанувальники Садальського відзначили, що на афіші неправильно написано ім'я російського барда Олександра Розенбаума.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...