"Послизнувся і впав. Будь-хто з нас може загинути": Жириновський про смерть голови комісії Ради Федерації з підготовки до ЧС-2018 (відео)

Жириновський заявив, що він розмовляв із Тюльпановим перед його смертю і домовлявся про спільний візит у Туркменію на заходи із вшанування всесвітнього дня здоров'я.

Володимир Жириновський. Фото: Новости Хакасии.

Депутат російської Держдуми Володимир Жириновський розповів про обставини смерті в лазні голови комісії Ради Федерацій з підготовки до ЧС-2018 Вадима Тюльпанова, передають Патріоти України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Жириновський заявив, що він розмовляв із Тюльпановим перед його смертю і домовлявся про спільний візит у Туркменію на заходи із вшанування всесвітнього дня здоров'я. "Бачите, як життя влаштоване. Послизнувся в лазні. Упав. Перелом. Основи черепа. Будь-хто з нас може загинути тому, що слизько ж. Ванна, лазня - всюди, де вода, слизько. Люди поспішають і все таке", - сказав Жириновський.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...