"Послизнувся і впав. Будь-хто з нас може загинути": Жириновський про смерть голови комісії Ради Федерації з підготовки до ЧС-2018 (відео)

Жириновський заявив, що він розмовляв із Тюльпановим перед його смертю і домовлявся про спільний візит у Туркменію на заходи із вшанування всесвітнього дня здоров'я.

Володимир Жириновський. Фото: Новости Хакасии.

Депутат російської Держдуми Володимир Жириновський розповів про обставини смерті в лазні голови комісії Ради Федерацій з підготовки до ЧС-2018 Вадима Тюльпанова, передають Патріоти України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, Жириновський заявив, що він розмовляв із Тюльпановим перед його смертю і домовлявся про спільний візит у Туркменію на заходи із вшанування всесвітнього дня здоров'я. "Бачите, як життя влаштоване. Послизнувся в лазні. Упав. Перелом. Основи черепа. Будь-хто з нас може загинути тому, що слизько ж. Ванна, лазня - всюди, де вода, слизько. Люди поспішають і все таке", - сказав Жириновський.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...