​Потоки води несли людей і авто: У Туреччині пройшов найсильніший дощ за 100 років (відео)

Водостоки виявилися безсилі, і вулиці перетворилися на бурхливі річки.

Скріншот

Турки очікували, що сильний дощ йтиме протягом трьох годин, проте весь потік води обрушився на Анкару всього за 9 хвилин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"На видео, снятом очевидцами, видно, как мощный поток воды несет легковушки и грузовики вниз по улице, в некоторых из них сидят люди. Один из автолюбителей и вовсе сидит на капоте своей машины, то ли не сумев вовремя укрыться в безопасном месте, то ли не пожелав расстаться со своим авто.

К счастью, никто не погиб, лишь трое людей в городе пострадали и вынуждены были обратиться за медицинской помощью. Чего не скажешь о машинах - большинству понадобится капитальный ремонт, причем не только кузовной, но и восстановление салона и мотороного отсека. Но сначала свою машину придется разыскать".

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...