​Потоки води несли людей і авто: У Туреччині пройшов найсильніший дощ за 100 років (відео)

Водостоки виявилися безсилі, і вулиці перетворилися на бурхливі річки.

Скріншот

Турки очікували, що сильний дощ йтиме протягом трьох годин, проте весь потік води обрушився на Анкару всього за 9 хвилин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"На видео, снятом очевидцами, видно, как мощный поток воды несет легковушки и грузовики вниз по улице, в некоторых из них сидят люди. Один из автолюбителей и вовсе сидит на капоте своей машины, то ли не сумев вовремя укрыться в безопасном месте, то ли не пожелав расстаться со своим авто.

К счастью, никто не погиб, лишь трое людей в городе пострадали и вынуждены были обратиться за медицинской помощью. Чего не скажешь о машинах - большинству понадобится капитальный ремонт, причем не только кузовной, но и восстановление салона и мотороного отсека. Но сначала свою машину придется разыскать".

Історичне відкриття: Знайшли "секретну субмарину" Гітлера (відео)

середа, 19 червень 2019, 23:27

Субмарину знайшли в десяти морських милях на північ від датського міста Скагена. Зниклий німецький підводний човен U-3523, який міг перевозити керівництво нацистської Німеччини до Південної Америки, було знайдено через 73 роки біля берегів Данії, перед...

Хто такий Віталій Комарницький і чи боровся він із сепаратистами у Луганську?

середа, 19 червень 2019, 19:29

Показово, що на мітингу під стінами університету присутні озброєні бойовики так званого "загону самооборони", організованого за сприяння народного депутата України Струка. Серед учасників мітингу і ватажок терористів "ЛНР" О. Карякін, який дає поради рект