​Потоки води несли людей і авто: У Туреччині пройшов найсильніший дощ за 100 років (відео)

Водостоки виявилися безсилі, і вулиці перетворилися на бурхливі річки.

Скріншот

Турки очікували, що сильний дощ йтиме протягом трьох годин, проте весь потік води обрушився на Анкару всього за 9 хвилин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"На видео, снятом очевидцами, видно, как мощный поток воды несет легковушки и грузовики вниз по улице, в некоторых из них сидят люди. Один из автолюбителей и вовсе сидит на капоте своей машины, то ли не сумев вовремя укрыться в безопасном месте, то ли не пожелав расстаться со своим авто.

К счастью, никто не погиб, лишь трое людей в городе пострадали и вынуждены были обратиться за медицинской помощью. Чего не скажешь о машинах - большинству понадобится капитальный ремонт, причем не только кузовной, но и восстановление салона и мотороного отсека. Но сначала свою машину придется разыскать".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою