Працівники УДО напали на журналістів біля ресторану, в якому Порошенко перебував на весіллі сина генпрокурора (відео)

​Під час зйомок журналісти надавали посвідчення співробітникам УДО.​

Охоронці УДО, які напали на журналістів. Фото:скрін відео

Програма "Схеми" оприлюднила відео нападу на знімальну групу в ніч на 16 вересня поряд з ресторанним комплексом у Козині, де в цей час, за їхньою інформацією, святкував весілля син генерального прокурора. Про це йдеться на сторінці програми у Facebook, передають Патріоти України.

"Це відео демонструє, як працівники УДО напали на нашого журналіста та оператора у ніч на 16 вересня поряд з ресторанним комплексом у Козині, де святкували весілля сина генпрокурора Луценка", - йдеться у підписі до відео. На ньому видно, як під час зйомок журналісти надавали посвідчення співробітникам УДО.

Але коли із закритої вечірки мав виїжджати Порошенко, двоє представників УДО застосували фізичну силу до представників ЗМІ. Унаслідок нападу оператор Борис Троценко отримав струс мозку та пошкодження руки. Журналісти написали заяву до поліції про перешкоджання законній журналістській діяльності.

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець"

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

"Три роки знадобилося детективам НАБУ для викриття злочинної схеми на Луганщині", - Снєгирьов

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 14:12

Це далеко не перший випадок, коли після оприлюднення матеріалів аналітичного відділу ГІ "Права Справа" щодо корупційних схем правоохоронні органи змушені реагувати у вигляді оголошень про підозру. 19 жовтня 2020 року детективи НАБУ спільно зі співробіт...