Прокляття окупації: ​Палає Керченська протока, люди стрибають у крижану воду. Багато жертв (відео)

Загорілись два судна під африканськими прапорами. Російські рятувальники наразі безсилі. Мінімум 10 загиблих.

Наразі інформація наступна. На якірній стоянці поблизу Новоросійська стояли два судна. Обидва під прапором Танзанії. На одному з них (газовоз-танкер «Маестро») стався вибух, в результаті загорівся пришвартований поруч корабель. Щоб врятуватися, люди стрибали у крижану воду, зазначають Патріоти України.

Уже є офіційні дані, що на одному кораблі перебували 17 осіб, на другому - 14. Це громадяни Індії та Туреччини.Людей з води евакуювали морські рятувальники Новоросійська, було залучено 10 кораблів. Відомостей про загиблих і постраждалих немає.

Загинуло щонайменше 10 осіб. Доля 7 моряків наразі невідома. Якщо найближчим часом живих не виявить, доля на порятунок, через погодні умови, примарна... "Врятовано 14 осіб, ще 10 дістали без ознак життя. Доля семи моряків залишається невідомою", – передає прес-службу Федерального агентства морського і річкового транспорту РФ.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...