"Промахнувся": 18-річний житель Амстердама полетів у канадський Сідней замість австралійського

Про те, що летить не туди, здогадавсь не відразу.

Ілюстрація: nastol.com.ua18-річний житель Амстердама від радості, що йому вдалося дістати найдешевший квиток на літак в Сідней, навіть не подивився, де він знаходиться, повідомляють Патріоти України.

Більше того, йому вдалося знайти рейс до Сіднея лише за 300 доларів, тому Шиппер без роздумів придбав квиток на нього. Підозри, що щось не так, Шиппера стали долати тільки тоді, коли літак приземлився в канадському Торонто і пасажирам запропонували пройти на пересадку в невеликий літак авіакомпанії Air Canada. І вже там, подивившись мапу, він зрозумів, що направляється зовсім не туди, куди планував.

Співробітники аеропорту допомогли йому забронювати квитки назад в Амстердам, де підлітка зустрів його батько, який зазначив, що «таке могло статися тільки з ним». На тому ж рейсі перебувала мешканка США, яка теж планувала потрапити в Австралію. За останні кілька років містами також помилялися туристи з Аргентини та Італії.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...