"Прилет на Шевелевке, на западе. Прячьтесь в укрытия": У окупованій Горлівці знову страшні обстріли

На думку коментаторів у соцмережах, місто обстрілюють із окупованої Макіївки.

Окуповану Горлівку знову обстрілюють. Фото: UkrMedia.

У Горлівці (тимчасово окупована територія Донецької області) тривають важкі обстріли. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

У місті фіксуються «прильоти» - влучення снарядів на околицях. Зокрема, є «приліт» в терикон в районі Шевелівки. «Прилет по террикону на Шевелевке, на западе. Западу желательно быть в укрытиях. Всем быть предельно осторожными. Не забывайте о собственной безопасности», — йдеться в повідомленні.

При цьому горлівчани зазначають, що обстріли дуже потужні - переважно бої ведуться ближче до Червоного Партизану. «22.13 направление звука ближе к партизану, громко», — написав очевидець.

Обстріли ведуться з Макіївки (тимчасово окупована територія Донецької області) - місцеві жителі зазначають, що чують важкі вихідні залпи. «#Макеевка север 21.20 нехилые выхода направление звука между Васильевкой и красным партизаном», — написав місцевий житель.

Близько 21:00 назад горлівчани чули сильний вибух. «#Горловка юго-запад, что-то грохнуло сильно», «Громкий бах, ПВО чи шо ?» — пишуть учасники бесіди у соцмережі.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...