"Прилет на Шевелевке, на западе. Прячьтесь в укрытия": У окупованій Горлівці знову страшні обстріли

На думку коментаторів у соцмережах, місто обстрілюють із окупованої Макіївки.

Окуповану Горлівку знову обстрілюють. Фото: UkrMedia.

У Горлівці (тимчасово окупована територія Донецької області) тривають важкі обстріли. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

У місті фіксуються «прильоти» - влучення снарядів на околицях. Зокрема, є «приліт» в терикон в районі Шевелівки. «Прилет по террикону на Шевелевке, на западе. Западу желательно быть в укрытиях. Всем быть предельно осторожными. Не забывайте о собственной безопасности», — йдеться в повідомленні.

При цьому горлівчани зазначають, що обстріли дуже потужні - переважно бої ведуться ближче до Червоного Партизану. «22.13 направление звука ближе к партизану, громко», — написав очевидець.

Обстріли ведуться з Макіївки (тимчасово окупована територія Донецької області) - місцеві жителі зазначають, що чують важкі вихідні залпи. «#Макеевка север 21.20 нехилые выхода направление звука между Васильевкой и красным партизаном», — написав місцевий житель.

Близько 21:00 назад горлівчани чули сильний вибух. «#Горловка юго-запад, что-то грохнуло сильно», «Громкий бах, ПВО чи шо ?» — пишуть учасники бесіди у соцмережі.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...