"Прилет на Шевелевке, на западе. Прячьтесь в укрытия": У окупованій Горлівці знову страшні обстріли

На думку коментаторів у соцмережах, місто обстрілюють із окупованої Макіївки.

Окуповану Горлівку знову обстрілюють. Фото: UkrMedia.

У Горлівці (тимчасово окупована територія Донецької області) тривають важкі обстріли. Про це повідомляють очевидці в соціальних мережах, передають Патріоти України.

У місті фіксуються «прильоти» - влучення снарядів на околицях. Зокрема, є «приліт» в терикон в районі Шевелівки. «Прилет по террикону на Шевелевке, на западе. Западу желательно быть в укрытиях. Всем быть предельно осторожными. Не забывайте о собственной безопасности», — йдеться в повідомленні.

При цьому горлівчани зазначають, що обстріли дуже потужні - переважно бої ведуться ближче до Червоного Партизану. «22.13 направление звука ближе к партизану, громко», — написав очевидець.

Обстріли ведуться з Макіївки (тимчасово окупована територія Донецької області) - місцеві жителі зазначають, що чують важкі вихідні залпи. «#Макеевка север 21.20 нехилые выхода направление звука между Васильевкой и красным партизаном», — написав місцевий житель.

Близько 21:00 назад горлівчани чули сильний вибух. «#Горловка юго-запад, что-то грохнуло сильно», «Громкий бах, ПВО чи шо ?» — пишуть учасники бесіди у соцмережі.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...