Пухнастики - за мир: Чорний кіт перебив обговорення заяв Путіна про ядерну війну (відео)

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього.

Чорний кіт проти Путіна? Ілюстрація: соцмережі.Чорний кіт зірвав запис ефіру програми "Право голосу" на каналі "ТВ Центр", передають Патріоти України.

Передача була присвячена заявам Володимира Путіна про наростання тенденції недооцінки небезпеки ядерної війни. Кіт з'явився в кадрі відразу після репліки одного зі спікерів: "Війну вважають допустимою".

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього. "Це знак", - вигукнув військовий експерт Ігор Коротченко. "Це знак, Роман, це знак! Знак!" - відреагував на репліку один з експертів в студії. Пізніше тварина покинула майданчик під звуки оплесків.

Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року

понеділок, 8 серпень 2022, 22:39

Про оперативну обстановку на фронті станом на 8 серпня 2022 року. . 00:52 - оперативна обстановка на фронті станом на 07.08.22: Піски, Бахмут, примусова евакуація . 07:41 - про контрнаступальні дії на межі Донеччини з Харківщиною . 10:13 - про такти...

Війна у Тайвані - малоймовірна, Китай обирає шлях економічної ескалації

понеділок, 8 серпень 2022, 22:31

Ситуація дійсно непроста. Але ті тези, які вкидають так звані російські політологи та спецслужби щодо відволікання уваги США від України на Тайвань, - не відповідають дійсності. Загострення стосунків між США та Китаєм через Тайвань не призведе до війсь...