Пухнастики - за мир: Чорний кіт перебив обговорення заяв Путіна про ядерну війну (відео)

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього.

Чорний кіт проти Путіна? Ілюстрація: соцмережі.Чорний кіт зірвав запис ефіру програми "Право голосу" на каналі "ТВ Центр", передають Патріоти України.

Передача була присвячена заявам Володимира Путіна про наростання тенденції недооцінки небезпеки ядерної війни. Кіт з'явився в кадрі відразу після репліки одного зі спікерів: "Війну вважають допустимою".

Ведучий Роман Бабаян попросив не переходити йому дорогу, але тварина насамперед попрямувала саме до нього. "Це знак", - вигукнув військовий експерт Ігор Коротченко. "Це знак, Роман, це знак! Знак!" - відреагував на репліку один з експертів в студії. Пізніше тварина покинула майданчик під звуки оплесків.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...