"Путреот радоновый": Соцмережі глузують над українофобом Газмановим та "георгіївськими трусами"

Нев'їзний в Україну артист поділився в Instagram фото з відпустки в Йорданії, але замість захоплення викликав дещо інші емоції...

Олег Газманов. Фото: Lenta.ru.

Російський співак Олег Газманов дав черговий привід для жартів – цього разу своїм зовнішнім виглядом, передають Патріоти України.

Нев'їзний в Україну артист поділився в Instagram фото з відпустки в Йорданії, яку він відвідує вже кілька років поспіль.

Користувачі мережі не тільки нагадали йому про скандальні висловлювання, але й не залишили без уваги "оригінальне" спіднє: деякі навіть охрестили його "георгіївськими трусами".

Слід зазначити, що свого часу Газманову заборонили перетинати не тільки український кордон: подібне рішення прийняли й у Литві. Тоді співак різко розкритикував уряд країни, назвавши це "нахабною витівкою" в коментарях кремлівським ЗМІ. Після того, як його колезі Юлії Самойловій СБУ також заборонила приїздити в Україну, співак заявив, що "Євробачення-2017" нібито перетворилося на суто політизований конкурс, а так званий чорний список російських артистів він назвав "геноцидом".

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...