"Питаю, де вони знаходяться, але відповіді не отримую": Екс-дружина соратника Азарова розповіла нові подробиці викрадення дочки

Віта Чигрин повідомила, що її адвокати вже подали заяви в поліцію за фактом порушення договору про опіку.

Віта Чигрин. Фото:http://mykyivregion.com.uaЕкс-дружина колишнього заступника міністра МНС часів уряду Миколи Азарова Володимира Сиротіна Віта Чигрин поділилася новими подробицями про викрадення дочки. Про це вона розповіла в коментарі Обозревателю, передають Патріоти України.

"У цей же день, коли стався цей випадок, я і дочка приїхали о восьмій вечора на Козятинський провулок, де проживає Сиротін. На годиннику була 20:41. За договором опіки в цей час він повинен повертати дитину навіть в свої дні. Ми з дітьми приїхали туди, але на територію нас не пустив охоронець. При цьому там явно йшла якась вечірка.

З будинку вийшов його адвокат. Я запитала, де Сиротін та дитина. Він сказав: "Ви не переживайте, все добре. Просто ви зробили провокацію з Facebook, і він був змушений реагувати". Адвокат показав мені фотографії дочки, на яких вона сидить десь в кафе з короною і кулькою. Але я не можу стверджувати, що ці фото зроблені зараз", - розповіла Чигрина .

За словами екс-дружини Сиротіна, її адвокати вже подали заяви в поліцію за фактом порушення договору про опіку. "Я постійно пишу Сиротіну в месенджери. Питаю, як моя дочка і де вони знаходяться, але відповіді не отримую. Його адвокат взагалі заявив моєму, що я не цікавлюся долею дитини.

У відповідь я надіслала скріншоти своїх повідомлень. Зараз наші адвокати ведуть переговори. Я не знаю, де в даний момент знаходиться Сиротін. Сьогодні в Козятин приїхала група СТБ. Охорона сказала їм, що вчора ввечері він поїхав у відпустку", - пояснила жінка.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.