Радимо якнайшвидше зменшити порцію глоду: Захарченко розповів про контакти "ДНР" з інопланетянами

Маячню про бойове зіткнення поширив «письменник» і військовий злочинець Захар Прилєпін, що примкнув до одного з бандформувань.

Якщо багато пити, то можна побачити інопланетян. Ілюстрація: ІС.

Не встигла громадськість прийти в себе після новини про концтабори Рейк'явіка та бабусю, як російська маріонетка «федералісімус» Олександр Захарченко порадував світ черговою заявою. Але вже космічного масштабу і, природно, космічної дурості. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформаційний спротив.

Глава так званої «ДНР» Олександр Захарченко «на біс» прокоментував інформацію з соцмереж про нібито невідому зброю, якою російські терористи відбивалися від фейкового нападу сил АТО під Горлівкою. «У 2014 році ми зустрілися з інопланетянами. Вони передали нам свої технології. Цими технологіями ми працюємо по «укропам», - заявив «генерал» Захарченко в інтерв'ю російським пропагандистам.

Маячню про бойове зіткнення поширив «письменник» і військовим злочинцем Захаром Прилепін, що примкнув до одного з бандформувань. Група «ІС» рекомендує кремлівським ляльководам зменшити дозу глоду в раціоні підопічних.

Аналіз фронту: ЗСУ планують котел для РФ, загрози на ЗАЕС, звільнення Херсонщини

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:24

ЗСУ, Д. Снєгирьов, аналіз фронту,ЗАЕС, Херсонщина,Бахмут, ЗСУ, РФ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Заяви РФ про оточення Бахмуту не відповідають дійсності: окупанти втрачають темп і не контролюють рокадні шляхи

п’ятниця, 9 грудень 2022, 22:17

Тобто розмови про те, що Бахмут в оперативному оточенні не відповідають дійсності. Ворог намагається створити оперативне оточення з флангів, але поки просування є лише з одного боку на відстань до 4 кілометрів. Це — не критично. За минулу добу підрозді...