Радимо якнайшвидше зменшити порцію глоду: Захарченко розповів про контакти "ДНР" з інопланетянами

Маячню про бойове зіткнення поширив «письменник» і військовий злочинець Захар Прилєпін, що примкнув до одного з бандформувань.

Якщо багато пити, то можна побачити інопланетян. Ілюстрація: ІС.

Не встигла громадськість прийти в себе після новини про концтабори Рейк'явіка та бабусю, як російська маріонетка «федералісімус» Олександр Захарченко порадував світ черговою заявою. Але вже космічного масштабу і, природно, космічної дурості. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Інформаційний спротив.

Глава так званої «ДНР» Олександр Захарченко «на біс» прокоментував інформацію з соцмереж про нібито невідому зброю, якою російські терористи відбивалися від фейкового нападу сил АТО під Горлівкою. «У 2014 році ми зустрілися з інопланетянами. Вони передали нам свої технології. Цими технологіями ми працюємо по «укропам», - заявив «генерал» Захарченко в інтерв'ю російським пропагандистам.

Маячню про бойове зіткнення поширив «письменник» і військовим злочинцем Захаром Прилепін, що примкнув до одного з бандформувань. Група «ІС» рекомендує кремлівським ляльководам зменшити дозу глоду в раціоні підопічних.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...