"Раньше заукраинцы боялись нос высунуть. А сейчас нет": Бойовики відреагували на листівки в Горлівці

Один із ватажків терористів обурений тим, що Захарченко та його компанія більше цікавляться "дерибаном" бізнесу замість того, щоб посилено займатися пошуками та покаранням проукраїнських мешканців.

Горлівка - це Україна! Ілюстрація: соцмережі.

Вчора в окупованій Горлівці поширили листівки з підписом «Горлівка - це Україна» і символіку полку «Азов». На те, що відбувається досить негативно відреагував «начальник підрозділу розвідки «міноборони ДНР», депутат «парламенту Новоросії» Євген Тинянський. Так, на своїй сторінці в соцмережі він назвав появу символіки України на окупованій території якимось програшем бойовиків, передають Патріоти України.

Ось що написав Тинянський: «Маленькая победа украинцев в Горловке. Раньше заукраинцы боялись нос высунуть. А сейчас нет. Потому как даже таким имбецилам, как свидомые, стало доходить, что ни нынешней власти в "ДНР", ни силовикам это не интересно. Они зарабатывают деньги, делят бизнес и дерибанят все, что видят. Думаю, что дальше будет интереснее».

Про будівництво двох баз ВМС, або Що заважає налагодити ефективну співпрацю України з країнами НАТО

четвер, 22 жовтень 2020, 9:55

Важливо розглядати розбудову військово-морського флоту України виключно в аспекті забезпечення вільного судноплавства одночасно Чорного й Азовського морів. І подавати це в аспекті деокупації незаконно анексованого Криму.

"Зміна форматів переговорів і "вільні економічні зони" не допоможуть реінтегрувати ОРДЛО", - Снєгирьов

середа, 21 жовтень 2020, 16:20

На мою думку , такі заяви Олексія Рєзнікова свідчать про те, що представники міністерства з питань реінтеграції окупованих територій, не мають ані "дорожньої карти", ані загального уявлення про механізми завершення війни та повернення тимчасово окупованих