"Реформи" Захарченка: З 2017 року в "ДНР" перестануть визнавати українські документи

Якщо не зареєструвати угоду за законами "ДНР", то колишні власники можуть звернутися в правоохоронні органи і відняти придбану власність, оскільки в "ДНР" вона буде продовжувати значитися за ними.

Олександр Захарченко. Фото: kto-zhena.ru.

Ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що з 1 січня 2017 року у невизнаній "республіці" перестануть визнавати будь-які нотаріальні угоди, здійснені за українським законодавством. Раніше, під час проведення подібних угод, в "ДНР" можна було легалізувати українські документи в спеціальній комісії, повідомляє "Горлівська правда". Новину передають Патріоти України.

Як пояснила нотаріус "Донецького нотаріального округу ДНР" Оксана Копійка, з 1 січня 2017 року всі угоди, здійснені в Україні, на території "ДНР" будуть вважатися недійсними, тому угоди купівлі-продажу, дарування, обміну мають оформляти місцеві нотаріуси.

А за словами Захарченка, в "ДНР" існує "комісія", яка розглядає всі нотаріальні угоди, здійснені за українським законодавством і приймає рішення про їх легалізацію в "ДНР". З 1 січня комісія розглядатиме угоди до 2017 року. "Починаючи з 2014 року, закінчуючи 2016-м, "комісія" розглядає будь-які угоди, які пов'язані з нерухомістю, спадщиною, всі речові угоди вона розглядає ... Але якщо ви продаєте квартиру або купуєте в січні 17-го, вашу заяву не приймуть", - заявив ватажок "ДНР".

Він додав, що якщо не зареєструвати угоду за законами "ДНР", то колишні власники можуть звернутися в правоохоронні органи і відняти придбану власність, оскільки в "ДНР" вона буде продовжувати значитися за ними. "Люди, які продали вам або автомобіль, або квартиру, будь-яку нерухомість, що зажадали від вас оформити угоду в правовому полі України, цю квартиру, машину можуть у вас по "закону" "ДНР" вилучити, бо [вона] не зареєстрована в "ДНР", - сказав Захарченко.

Вбила рідкісна хвороба: Відомий український футболіст помер у 45 років (фото)

неділя, 28 травень 2023, 12:27

На 46-му році життя після тривалої боротьби з невиліковною хворобою помер колишній футболіст запорізького "Металурга", "Чорноморця" та "Оболоні" Дмитро Каряка, повідомили на його сторінці у Facebook ексодноклубники гравця, передають Патріоти України. Щ...

Укргідрометцентр уточнив прогноз погоди на неділю, 9 квітня

неділя, 9 квітень 2023, 5:55

У неділю, 9 квітня, погода буде хмарною з проясненнями. У переважній частині країни практично весь день дощитиме, подекуди з грозою. Температура в Україні коливатиметься від 7° морозу вночі до 15° тепла вдень. Про це повідомив Український гідрометеорол...