Росія сама ні на що не здатна: Ілон Маск визнав провідну роль України в радянській космонавтиці

Відомий інженер прокоментував той факт, що за 28 років свого існування Росія досі використовує стару радянську спадщину.

Ілон Маск. Фото: соцмережі.

Гендиректор американської компанії SpaceX Ілон Маск відвів Україні провідну роль у розвитку космонавтики СРСР, передають Патріоти України.
Це з'ясувалося після того, як Маск відреагував на коментар користувача compdemon, в якому стверджувалося, що більшість радянських інженерів в області космонавтики мають "українське походження", а за 28 років свого існування Росія "не зробила космічної революції і до сих пір використовує стару радянську спадщину".

"Україна зіграла провідну роль", - написав підприємець.


Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...