Росія сама ні на що не здатна: Ілон Маск визнав провідну роль України в радянській космонавтиці

Відомий інженер прокоментував той факт, що за 28 років свого існування Росія досі використовує стару радянську спадщину.

Ілон Маск. Фото: соцмережі.

Гендиректор американської компанії SpaceX Ілон Маск відвів Україні провідну роль у розвитку космонавтики СРСР, передають Патріоти України.
Це з'ясувалося після того, як Маск відреагував на коментар користувача compdemon, в якому стверджувалося, що більшість радянських інженерів в області космонавтики мають "українське походження", а за 28 років свого існування Росія "не зробила космічної революції і до сих пір використовує стару радянську спадщину".

"Україна зіграла провідну роль", - написав підприємець.


Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...