РосЗМІ показали батальйон Прилєпіна на передовій: Терористи готуються до "наступу ЗСУ" (відео)

За словами Прилєпіна, багато хто з терористів воюють в Україні з 2014 року і є представниками різних професій - від письменників і музикантів до автомайстрів.

Прилєпін заявив, що в них "особлива творча атмосфера". Фото: скріншот з відео.

Російський телеканал показав батальйон одного з ідеологів "руського міра", російського письменника і терориста "ДНР" Захара Прилєпіна на передовій у районі Горлівки. Відео опублікували на каналі TK Union в YouTube, передають Патріоти України.

Терористи четвертого розвідувально-штурмового батальйону розповіли про творчу атмосферу, яка панує у зоні бойових дій. За словами Прилєпіна, багато хто з терористів воюють в Україні з 2014 року і є представниками різних професій - від письменників і музикантів до автомайстрів.

Російський найманець "Рись" повідомив про "нарощування сил української армії". Тому батальйон терористів активно готується до наступу ЗСУ.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...