Рубати сук, на якому сидиш, - рецепт Кремля: У РФ почалися репресії проти турецьких банків, є заарештовані

Турецьких громадян звинуватили у фінансових махінаціях.

ФСБ. Фото: transmog.net.

В офісному центрі "Москва Сіті" проходить обшук одного з банків, що фігурує в кількох кримінальних справах щодо відмивання грошових коштів. Обшук проводять співробітники російських МВС і ФСБ. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Диалог.

За наявними даними, двоє турецьких громадян, Ергюш Альбер і Ендім Левент, переводили великі суми грошей за кордон через московські банки. Проти них були відкриті кримінальні виробництва за статтями "Ухилення від виконання обов'язків по репатріації коштів в іноземній валюті або валюті Російської Федерації", "Організація злочинного співтовариства", а також "Незаконна банківська діяльність".

За попередніми оцінками, йдеться про суму в 5 мільярдів рублів. "Відносно підозрюваних обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Всього було проведено 30 обшуків в офісах, квартирах і котеджах підозрюваних", - повідомив Андер Галіакберов, глава прес-служби МВС Москви.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...