"Русский мир" підімнув під себе: Стало відомо, хто заволодів кримськими пляжами після анексії (відео)

На трикілометровому шляху від Ялти до Лівадії лише чотири вільних пляжі. Жителі бояться, що і їх відберуть.

Пляж у Криму. Ілюстрація:dnpr.com.ua

“Кримський Бухенвальд”, “пляжний Освенцим” або зона суворого режиму. Так зараз в Криму називають пляжі на південному узбережжі півострова. Про це розповідає 24 канал, інформують Патріоти України.

Підконтрольна Кремлю місцева влада віддає узбережжя в оренду російським організаціям і підприємцям, а ті їх загороджують і встановлюють паркани.

Одним із них є “Чорномор’я”, який колись належав Службі безпеки України, а тепер його привласнила ФСБ Росії. Місцеві жителі розповідають, що більшість пляжів були закритими завжди, однак цьогоріч парканів стало ще більше.

На трикілометровому шляху від Ялти до Лівадії лише чотири вільних пляжі. Жителі бояться, що і їх відберуть. До прикладу, частину лівадійського пляжу віддали в оренду на облаштування санаторію Кірова.

Ще один санаторій належить дружині колишнього нардепа Олега Царьова, який у 2014 році втік з України і оселився в Криму.

На вертольотах МВС людей можна було доправити просто в санаторій Нових Санжарів й уникнути конфлікту. Але цього чомусь не зробили

вівторок, 25 лютий 2020, 20:45

Не варто забувати, що все це відбулося на тлі розмов про можливу відставку Кабінету Міністрів. Сама ситуація в Санжарах б'є по суб'єктності не лише президента та уряду, а й по суб'єктності держави. Було створено вкрай негативну для міжнародного іміджу наш

Чому, маючи негативний досвід блокування, керівництво МВС не прийняло рішення щодо евакуації гелікоптерами Airbus H225?

субота, 22 лютий 2020, 12:15

Чому, маючи негативний досвід блокування можливого приїзду евакуйованих з Китаю у Львівський обласний госпіталь ветеранів війни, керівництвом МВС не було прийнято рішення щодо "переходу у світ нових технологій", а саме: транспортування евакуйованих на тер