"Русский мир" підімнув під себе: Стало відомо, хто заволодів кримськими пляжами після анексії (відео)

На трикілометровому шляху від Ялти до Лівадії лише чотири вільних пляжі. Жителі бояться, що і їх відберуть.

Пляж у Криму. Ілюстрація:dnpr.com.ua

“Кримський Бухенвальд”, “пляжний Освенцим” або зона суворого режиму. Так зараз в Криму називають пляжі на південному узбережжі півострова. Про це розповідає 24 канал, інформують Патріоти України.

Підконтрольна Кремлю місцева влада віддає узбережжя в оренду російським організаціям і підприємцям, а ті їх загороджують і встановлюють паркани.

Одним із них є “Чорномор’я”, який колись належав Службі безпеки України, а тепер його привласнила ФСБ Росії. Місцеві жителі розповідають, що більшість пляжів були закритими завжди, однак цьогоріч парканів стало ще більше.

На трикілометровому шляху від Ялти до Лівадії лише чотири вільних пляжі. Жителі бояться, що і їх відберуть. До прикладу, частину лівадійського пляжу віддали в оренду на облаштування санаторію Кірова.

Ще один санаторій належить дружині колишнього нардепа Олега Царьова, який у 2014 році втік з України і оселився в Криму.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...