Савченко зізналася, що прогуляла роботу у Раді, коли йшлося про її закон

Нардеп додала, що все одно утрималася б від голосування щодо санкцій проти режиму Януковича, бо там не було прізвища Ахметова.

Надія Савченко. Фото: Інформатор.

Нардепи Вікторія Войцицька та Олексій Гончаренко під час дискусії про провал голосування за санкції проти режиму Януковича взялись розпитувати в ефірі програми на каналі zik.ua Надію Савченко, чому вона не голосувала за цю постанову, а також не була під час голосування щодо так званого закону Савченко, передають Патріоти України.

«Я просто прогуляла», – відповіла на настирливі запитання колег позафракційна депутат Верховної Ради Надія Савченко, зауваживши, що її не було у парламенті увесь день. Сама нардеп звернулася із критикою до своїх колег. «Я бачу як працює парламент – я розумію, що ми ухвалюємо закони, як літератори і філософи. Якось так. А повинні ухвалювати як математики. Можливо, дійсно простіше людей замінити роботами?», – запитала Савченко.

Гончаренко запитав колегу, чи голосувала вона за санкції проти режиму Януковича. На це Надія відповіла: «Я ж сказала – не голосувала за жоден законопроект. Тому що вірю в коаліцію, і я вірю, що в вас вистачить голосів». «Ви не були готові підтримати санкційні списки? Я не розумію…», – здивувалась Вікторія Войцицька.

«Ми четверо тут, троє голосували «за», – зазначив Олексій Гончаренко, маючи на увазі себе, Войцицьку та Ігоря Лапіна. «Я вірю в те, що у вас вистачить сил виправити помилку, зробити справедливість. Я у вас вірю», – відповідала Савченко.

«А тоді ви що, завтра покладете мандат? Нащо вам ходити у Верховну Раду?», – запитав Гончаренко. Своїм запитанням його доповнила Вікторія Войцицька: «За що ж ви готові голосувати?». На це Надія Савченко відповіла, що проголосувала б за закони, хоча згодом додала, що утрималася б від голосування щодо санкцій проти режиму Януковича, бо там не було прізвища Ахметова.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...