"Считай одна запрещенка, кроме яиц": Дочка Пєскова підірвала соцмережу фото свого холодильника

Ліза Пєскова намагалася прикинутися "звичайною людиною", але забула, що її шампанське коштує стільки, скільки увесь холодильник деяких людей.

Ліза Пєскова вирішила прикинутися "звичайною людиною". Фото: соцмережі.

Дочка прес-секретаря президента країни-агресора Дмитра Пєскова Єлизавета в Instagram показала фото свого холодильника, на якій підписники розгледіли елітне шампанське вартістю понад 400 євро за пляшку, передають Патріоти України.

На фото, опублікованому Пєсковою, можна побачити пляшку дорогого шампанського Dom Perignon. Вартість елітного напою в інтернеті коливається від 28 тис. до 31,7 тис. рублів (12,5-14,5 тис. грн).

Також на полицях холодильника можна побачити ще кілька пляшок дорогого алкоголю, а також кілька упаковок м'яса, помідори «Чері», яйця, молоко, йогурти, салат в пакеті. «Пескова Лиза выложила фото своего холодильника. «Я такая же, как и вы». Не учла, что бутылка шампанского стоит больше стоимости холодильника», — написав користувач в Twitter.
Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...