Швидку викликали свідки: На Київщині п'яний чиновник збив дітей та втік (відео)

Після того, як дітей відвезли у травматологію, між поліцією і лікарнею почали бігати "дяді" в костюмах і краватках з намаганням зам’яти історію.
"Дяді" в костюмах майже відразу узялися "розрулити ситуацію". Ілюстрація: соцмережі.

"На відео Валерій Перчук, керівник апарату Переяслав-Хмельницької РДА, на авто збиває дітей на мопеді і зникає до приїзду поліції. Збиває і тікає! Дітей в швидку відвезли небайдужі люди", - написав на своїй сторінці у "Фейсбук" нардеп Сергій Міщенко та поділився відео, передають Патріоти України.

"За інформацією, яку мені надали місцеві активісти – Перчук був п’яний. Також це не перший його інцидент. Після того, як дітей відвезли у травматологію, між поліцією і лікарнею почали бігати дяді в костюмах і краватках з намаганням зам’яти історію. Я уже звернувся до Генпрокуратури з проханням взяти під контроль дану ситуацію. І хочу попередити усіх, хто хоче «прикопати» справу: винний буде відповідати по закону", - додав він.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...