Скрепи гальмують прогрес: Проблеми з російським розгінним блоком привели до збою запуску британських супутників

OneWeb планує створити угруповання супутників, яка дозволить забезпечити широкосмуговий доступ в інтернет для користувачів по всьому світу. Може росіяни таким своєрідним чином вирішили "контролювати" мережу?
Ракета-носій "Союз-2.1б" з розгінним блоком "Фрегат". Фото: ТАСС.

Запуск перших тестових супутників OneWeb, що планувався на 20 лютого з космодрому Куру, доведеться відкласти. Про це написав у Twitter засновник і президент компанії Грег Уайлер, передають Патріоти України.

"Це правда, є аномалія з ракетою, яка змушує нас відсунути запуск. Наші супутники в порядку і готові летіти", - повідомив він.
Компанія - оператор пуску Arianespace сповістила OneWeb про виявлені при підготовці до старту проблеми. Проблема - в трубопроводі розгінного блоку "Фрегат", який повинен вивести на орбіту британські супутники, - в ньому знайшли тріщину в звареному шві бака гелію.

Зварювання шва, як заявили РІА "Новости" в Роскосмосі, можна провести прямо на космодромі, однак для цього потрібно злити з "Фрегата" паливо. Якщо подібне рішення схвалить замовник, запуск, який планувався на 20 лютого, можна провести в кращому випадку в кінці березня.

Поблизу Білогорівки на Луганщині ліквідовано 500 окупантів - координати надали місцеві сили опору

субота, 21 травень 2022, 20:49

За даними Інституту вивчення війни, могли бути вбитими або пораненими до 485 російських солдатів та знищені понад 80 одиниць техніки. Завдяки наданій силами спротиву Луганщини інформації, ЗСУ розбили війська рф поблизу Білогорівки: мінус пів тисячі оку...

Інформація сил спротиву Луганщини про понтонну переправу окупантів підтвердилась - тепер біля Яремівки.

субота, 21 травень 2022, 20:40

Ці епізоди російсько-української війни наочно засвідчили той факт, що український рух спротиву на окупованих територіях працює плідно й ефективно, незважаючи на складну ситуацію. Російські окупанти намагаються звести через річку Сіверський Донець понто...