Скрепи гальмують прогрес: Проблеми з російським розгінним блоком привели до збою запуску британських супутників

OneWeb планує створити угруповання супутників, яка дозволить забезпечити широкосмуговий доступ в інтернет для користувачів по всьому світу. Може росіяни таким своєрідним чином вирішили "контролювати" мережу?
Ракета-носій "Союз-2.1б" з розгінним блоком "Фрегат". Фото: ТАСС.

Запуск перших тестових супутників OneWeb, що планувався на 20 лютого з космодрому Куру, доведеться відкласти. Про це написав у Twitter засновник і президент компанії Грег Уайлер, передають Патріоти України.

"Це правда, є аномалія з ракетою, яка змушує нас відсунути запуск. Наші супутники в порядку і готові летіти", - повідомив він.
Компанія - оператор пуску Arianespace сповістила OneWeb про виявлені при підготовці до старту проблеми. Проблема - в трубопроводі розгінного блоку "Фрегат", який повинен вивести на орбіту британські супутники, - в ньому знайшли тріщину в звареному шві бака гелію.

Зварювання шва, як заявили РІА "Новости" в Роскосмосі, можна провести прямо на космодромі, однак для цього потрібно злити з "Фрегата" паливо. Якщо подібне рішення схвалить замовник, запуск, який планувався на 20 лютого, можна провести в кращому випадку в кінці березня.

Волонтери з ГО “Важливі дії” передали на Бахмутський напрямок ще один бойовий пікап

вівторок, 7 лютий 2023, 23:02

Спеціально під потреби ЗСУ був обраний автомобіль IVECO VM90, оскільки вкрай важлива висока прохідність такого автомобіля. IVECO VM90 може використовуватися у якості командно-штабного та медичного варіанту, а також як бойова одиниця з можливістю установки

Вибухи в Ірані: Чи вплине атака на завод дронів на хід війни в Україні

неділя, 5 лютий 2023, 14:11

Варто зауважити, що використання росією іранських дронів проти України не впливає суттєво на хід війни, оскільки українські сили ППО навчилися ефективно їм протидіяти. Днями на військовому заводі з виробництва БПЛА в Ірані пролунав сильний вибух. Крім ...