Скрепи гальмують прогрес: Проблеми з російським розгінним блоком привели до збою запуску британських супутників

OneWeb планує створити угруповання супутників, яка дозволить забезпечити широкосмуговий доступ в інтернет для користувачів по всьому світу. Може росіяни таким своєрідним чином вирішили "контролювати" мережу?
Ракета-носій "Союз-2.1б" з розгінним блоком "Фрегат". Фото: ТАСС.

Запуск перших тестових супутників OneWeb, що планувався на 20 лютого з космодрому Куру, доведеться відкласти. Про це написав у Twitter засновник і президент компанії Грег Уайлер, передають Патріоти України.

"Це правда, є аномалія з ракетою, яка змушує нас відсунути запуск. Наші супутники в порядку і готові летіти", - повідомив він.
Компанія - оператор пуску Arianespace сповістила OneWeb про виявлені при підготовці до старту проблеми. Проблема - в трубопроводі розгінного блоку "Фрегат", який повинен вивести на орбіту британські супутники, - в ньому знайшли тріщину в звареному шві бака гелію.

Зварювання шва, як заявили РІА "Новости" в Роскосмосі, можна провести прямо на космодромі, однак для цього потрібно злити з "Фрегата" паливо. Якщо подібне рішення схвалить замовник, запуск, який планувався на 20 лютого, можна провести в кращому випадку в кінці березня.

НАТО допомагає готуватись до вирішальної сутички: На Rapid Trident (Яворівський полігон) військові тренувалися звільняти міста

середа, 22 вересень 2021, 6:10

У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 військові відпрацювали бій за місто. Починаючи з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань. Лише два тижні передбачено для навчань Rapid Trident2021. Одн...

Подвиг нескорених. Бій УПА проти нацистів під Загоровим у вересні 1943 року

неділя, 19 вересень 2021, 15:31

Найтрагічніша сторінка в історії Загорівського Різдво-Богородицького монастиря пов’язана з 8-11 вересня 1943-го. Тоді тут точився запеклий бій між загоном вояків УПА та есесівськими карателями. Новий Загорів - невеличке село в Локачинському районі Воли...