"С...ки лицемерные": В мережі відреагували на оголошення бойовиками в розшук зниклого в Донецьку проукраїнського журналіста (відео)

Користувачі соцмереж побоюються, що "орки вже щось зробили з ним, не очікуючи такого резонансу".
Станіслав Асєєв. Фото: соцмережі.

Користувачів соціальних мереж обурило оголошення в розшук "безвісти зниклого" в Донецьку проукраїнського блогера Станіслава Асєєва. Оголошення так званої міліції терористів "ДНР" було опубліковано на сайті YouTube, передають Патріоти України.

"2 червня 2017 р. вийшов з дому і не повернувся", - йдеться в повідомленні. "Сволота! Знущаються?", "Ну, в поліцію про зникнення подали заяву, ось вони типу шукають", "Ага, вийшов з дому, сам собі зламав двері, пішов і не повернувся... Схоже, що орки вже щось зробили з ним, не очікуючи такого резонансу", - пишуть люди в коментарях під публікацією даного відео в Twitter Necro Mancer.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо