"С...ки лицемерные": В мережі відреагували на оголошення бойовиками в розшук зниклого в Донецьку проукраїнського журналіста (відео)

Користувачі соцмереж побоюються, що "орки вже щось зробили з ним, не очікуючи такого резонансу".
Станіслав Асєєв. Фото: соцмережі.

Користувачів соціальних мереж обурило оголошення в розшук "безвісти зниклого" в Донецьку проукраїнського блогера Станіслава Асєєва. Оголошення так званої міліції терористів "ДНР" було опубліковано на сайті YouTube, передають Патріоти України.

"2 червня 2017 р. вийшов з дому і не повернувся", - йдеться в повідомленні. "Сволота! Знущаються?", "Ну, в поліцію про зникнення подали заяву, ось вони типу шукають", "Ага, вийшов з дому, сам собі зламав двері, пішов і не повернувся... Схоже, що орки вже щось зробили з ним, не очікуючи такого резонансу", - пишуть люди в коментарях під публікацією даного відео в Twitter Necro Mancer.

Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: міфи та загрози для України

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...