"С...ки лицемерные": В мережі відреагували на оголошення бойовиками в розшук зниклого в Донецьку проукраїнського журналіста (відео)

Користувачі соцмереж побоюються, що "орки вже щось зробили з ним, не очікуючи такого резонансу".
Станіслав Асєєв. Фото: соцмережі.

Користувачів соціальних мереж обурило оголошення в розшук "безвісти зниклого" в Донецьку проукраїнського блогера Станіслава Асєєва. Оголошення так званої міліції терористів "ДНР" було опубліковано на сайті YouTube, передають Патріоти України.

"2 червня 2017 р. вийшов з дому і не повернувся", - йдеться в повідомленні. "Сволота! Знущаються?", "Ну, в поліцію про зникнення подали заяву, ось вони типу шукають", "Ага, вийшов з дому, сам собі зламав двері, пішов і не повернувся... Схоже, що орки вже щось зробили з ним, не очікуючи такого резонансу", - пишуть люди в коментарях під публікацією даного відео в Twitter Necro Mancer.

Про вільні економічні зони в ОРДЛО на тлі заяв Кравчука

неділя, 9 серпень 2020, 10:27

Підсумовуючи зазначу, що пропозиція Леоніда Кравчука про створення вільних економічних зон свідчить про те, що Україна фактично взяла на себе зобов’язання ратифікувати політичну частину Мінських домовленостей, і профінансувати відновлення інфраструктури й

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при