"С...ки циничные! Фашистские недобитки!": Росіяни образилися на Німеччину через теракти у Пітері

У Берліні вирішили не реагувати якось особливо на теракт у пітерському метро. Пересічних громадян РФ це дуже образило.

Теракт у метро Санкт-Петербурга. Фото: Українська правда.

Німці не побажали зробити підсвічування Бранденбурзьких воріт у Берліні на знак скорботи за загиблими в теракті у Санкт-Петербурзі і це зачепило росіян. Відповідний запис з'явився на сторінці російського політолога Володимира Корнілова у Facebook, передають Патріоти України.

Корнілов розмістив колаж із зображенням Бранденбурзьких воріт, підсвічених у кольори національних прапорів країн, де раніше сталися теракти, з коментарем: "Бранденбурзькі ворота після терактів в: 1) Туреччині, 2) Бельгії, 3) Британії, 4) Росії. Скорбота німецька по-різному проявляється, як бачите...", - наголосив політолог.

Його пост отримав більше 750 лайків і близько 180 публікацій. У коментарях користувачі заявляли, що їм не дуже потрібні підтримка і співчуття німців. Один із користувачів навів у приклад Тель-Авів, де будівля мерії підсвітили в кольори російського прапора на знак солідарності і скорботи.


Користувач Marina Aniram написала: "Володимире, я думаю, все закономірно, і яскраво виражена скорботу зараз була б лицемірством. Офіційна Німеччина на жаль зараз багато в чому (знову!) противник Росії".


Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Підсумки "Рамштайну": на що вказує номенклатура постачань

понеділок, 23 січень 2023, 11:18

Нагадаю, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав збільшити постачання зброї для України. За його словами, зараз відбувається поворотний момент повномасштабної російської агресії. За підсумками сьогоднішньої зустрічі країн-партнерів України в...