Смертельний інцидент: У цеху Маріупольського меткомбінату обвалилося перекриття, є загиблі

В результаті нещасного випадку загинули 3 людей. Ще один робітник постраждав - у нього перелом руки.

На Маріупольському меткомбінаті сталася НП. Ілюстрація:UkrMedia

Вранці 14 липня в одному з цехів Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча обвалилося перекриття будівлі. В результаті нещасного випадку загинули 3 людей. Про це повідомляє сайт 0629, передають Патріоти України.

В результаті нещасного випадку всі троє отримали травми, несумісні з життям, і загинули миттєво. Ще один робітник постраждав - у нього перелом руки.

Дану інформацію підтвердив глава Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

У прес-службі "Метінвесту" повідомили, що підрядники проводили ремонтні роботи в одній з будівель цеху. Несподівано обвалилося перекриття, троє чоловіків впали вниз, а зверху їх завалило бетонними плитами. Зараз формується комісія, яка проведе розслідування цього інциденту.

Затримання Косяка: Як ця історія вплине на перемовини по Донбасу

неділя, 24 жовтень 2021, 16:29

Відкритим залишається питання, чи розуміють українські силовики всі ці загрози і наслідки подібної операції Кремля. На мою думку, наслідки будуть дуже негативними. Росія влаштувала цю провокацію на момент перебування в Україні місії одразу кількох між...

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо