Смертельний інцидент: У цеху Маріупольського меткомбінату обвалилося перекриття, є загиблі

В результаті нещасного випадку загинули 3 людей. Ще один робітник постраждав - у нього перелом руки.

На Маріупольському меткомбінаті сталася НП. Ілюстрація:UkrMedia

Вранці 14 липня в одному з цехів Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча обвалилося перекриття будівлі. В результаті нещасного випадку загинули 3 людей. Про це повідомляє сайт 0629, передають Патріоти України.

В результаті нещасного випадку всі троє отримали травми, несумісні з життям, і загинули миттєво. Ще один робітник постраждав - у нього перелом руки.

Дану інформацію підтвердив глава Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

У прес-службі "Метінвесту" повідомили, що підрядники проводили ремонтні роботи в одній з будівель цеху. Несподівано обвалилося перекриття, троє чоловіків впали вниз, а зверху їх завалило бетонними плитами. Зараз формується комісія, яка проведе розслідування цього інциденту.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...