"Сміливці швидко опинилися ззаду та почали ритися у сумці": Нардеп розповів, як провчив росіян у Парижі

Володимир Ар'єв прилетів до Парижа на засідання комітету ПАРЄ, але ще до офіційних заходів із ним трапилося дещо цікаве.
Володимир Ар'єв. Фото: УНІАН.

Народний депутат від БПП Володимир Ар'єв розповів, що знайшов, чим відповісти росіянам, які в Парижі включили промову російської телеведучої Ксенії Собчак зі зверненням до президента України Петра Порошенка з приводу заборони російських соцмереж. Розповідь з'явилася на сторінці нардепа в Facebook, передають Патріоти України.

Ось що написав нардеп: "Прилетів в Париж на засідання комітета ПАРЄ. Стою з паспортом в довжелезній черзі прикордонного контролю. За мною, судячи з "ааакценту", двоє з російської столиці. Заглядають через плече (от же ж паскудна звичка), сканують чий паспорт в руках і за півхвилини, чую, включили свіжу рєчуху Собчак з явною цільовою аудиторією у вигляді мене.

Ок. Дістаю телефон, знаходжу не менш свіже відео з мексиканського Канкуна, де місцеві жорстоко покарали російського фашиста за знущання над мексиканками, тримаю так, щоб через плече добре видно було. Зі звуком. За хвилину за мною стояли канадійці, а сміливці ззаду діловито рилися в сумці, пропускаючи перед собою інших".


Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...