Сьогодні на Каннському фестивалі покажуть фільм про війну на Донбасі з Ванессою Параді (відео)

Фільм "Іній" був знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ (Франція) і Польського Кіноінституту.

"Іній" розповідає про війну на Донбасі та волонтерів. Фото: скріншот з відео.

Знятий в Україні фільм розповідає про волонтерів, які потрапили в зону бойових дій на Донбасі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на ТСН.

Фільм "Іній" був відібраний для участі в «Двотижневику режисерів», який проводиться в рамках 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю. Стрічку покажуть публіці сьогодні, 18 травня. "Іній" був знятий за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ (Франція) і Польського Кіноінституту. Одну з ролей у фільмі виконала Ванесса Параді.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...