Солодка кров? Вчені з'ясували, чому деяких людей комарі кусають частіше, ніж інших

Солодка кров? Вчені з'ясували, чому деяких людей комарі кусають частіше, ніж інших

Ілюстрація: molbuk.ua

Американські дослідники з університету в Сіетлі провели дослідження і з'ясували, що комарі реагують не тільки на запах людського тіла, але і на те, наскільки вони є активними під час прогулянок і інших занять, повідомляють ПатріотиУкраїни з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"Ученые рассказали, что такой странный феномен связан непосредственно с тем, что человек в момент укусов комаров является активным или пассивным.

"Если вы находитесь за городом в компании, держитесь рядом с теми людьми, которые восторженно что-то рассказывают и не обращают внимание на комаров; они с большой вероятностью слетятся к нему, а вас оставят в покое", - пояснил автор исследования Джеффри Рифелл.

В своем эксперименте ученые сначала запустили комаров в помещение с двумя подвешенными под потолком кусками ткани. Одни куски держали люди и они выдавали привлекательный для комаров запах человеческого тела, другие же были чистыми. Комары преимущественно садились на ткань, которая пахла человеком.

Впоследствии эксперимент повторили, добавив механики: ткань с запахом человека приводили в движение, а другую оставили висеть спокойно. В этом случае комары не предпочитали кусок ткани, который имел запах человека. Дальнейшие эксперименты показали, что насекомые не только запоминают объект, на который трудно сесть, но и связывают это затруднение с запахом конкретного человека".

Хіти тижня. Попадання одне на мільйон: Захисники України точним ударом знищили групу "гібридів" Путіна, що втікали (відео 16+)

понеділок, 15 липень 2019, 21:30

Ворога схоже накрили зі штатного армійського міномету. Оскільки це не снайперська зброя, так влучити, навіть з коригуванням безпілотником по мішені, що рухається, справа дуже непроста. Українські військові точним ударом знищили групу російських найманц...

Відновлення Сєвєродонецького аеропорту, або "Старі" корупційні схеми нової команди Зеленського

понеділок, 15 липень 2019, 11:23

Виділення в умовах війни і економічної кризи мільярдів бюджетних коштів на роботи щодо відновлення аеропорту, який знаходиться поблизу від лінії зіткнення- це злочин. Глава Луганської військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький заявив, що пр...