Солодка кров? Вчені з'ясували, чому деяких людей комарі кусають частіше, ніж інших

Солодка кров? Вчені з'ясували, чому деяких людей комарі кусають частіше, ніж інших

Ілюстрація: molbuk.ua

Американські дослідники з університету в Сіетлі провели дослідження і з'ясували, що комарі реагують не тільки на запах людського тіла, але і на те, наскільки вони є активними під час прогулянок і інших занять, повідомляють ПатріотиУкраїни з посиланням на Нескучные новости. Наводимо повний текст матеріалу:

"Ученые рассказали, что такой странный феномен связан непосредственно с тем, что человек в момент укусов комаров является активным или пассивным.

"Если вы находитесь за городом в компании, держитесь рядом с теми людьми, которые восторженно что-то рассказывают и не обращают внимание на комаров; они с большой вероятностью слетятся к нему, а вас оставят в покое", - пояснил автор исследования Джеффри Рифелл.

В своем эксперименте ученые сначала запустили комаров в помещение с двумя подвешенными под потолком кусками ткани. Одни куски держали люди и они выдавали привлекательный для комаров запах человеческого тела, другие же были чистыми. Комары преимущественно садились на ткань, которая пахла человеком.

Впоследствии эксперимент повторили, добавив механики: ткань с запахом человека приводили в движение, а другую оставили висеть спокойно. В этом случае комары не предпочитали кусок ткани, который имел запах человека. Дальнейшие эксперименты показали, что насекомые не только запоминают объект, на который трудно сесть, но и связывают это затруднение с запахом конкретного человека".

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...