"Сподіваюся дожити, коли Крим повернеться в Україну" - кримчанка розплакалася, зателефонувавши в ефір української програми (відео)

За словами жінки, у неї з сусідкою відбулася розмова з приводу путінських виборів в Криму і вона сказала, що буде голосувати за Собчак.

У Криму. Ілюстрація:xn--j1aidcn.orgМешканка Сакського району окупованого Росією Криму зателефонувала в ефір програми "Крим.Реалії" і розповіла про те, що дуже чекає повернення півострова Україні. Відповідне відео опубліковано в Facebook програми, передають Патріоти України.

За словами жінки, у неї з сусідкою відбулася розмова з приводу путінських виборів в Криму і вона сказала, що буде голосувати за Собчак. Це здивувало співрозмовницю, яка вважає, що тоді Крим буде повернутий Україні і все населення півострова нібито "виріжуть".

"Я говорю: "Ви українці самі? Через це нас ніде не поважають, що ми продаємо свою мову, свою державу. Крим наш. Крим український. Мені вже 74 рік, але я все-таки сподіваюся, що я може доживу, коли Крим повернеться в Україну", - сказала жінка, розплакавшись.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...