"Справжня бой-баба!": Захарченко розповів, як його дружина воювала за аеропорт (відео)

Якщо вірити ватажку терористів, вона не просто обстрілювала українських бійців з автомата Калашникова, але і координувала рух підрозділів.

Захарченко із дружиною. Фото: соцмережі.

Ватажок «ДНР» Олександр Захарченко заявив російському телеканалу Life, що в 2014 році атакував українських «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт, разом зі своєю дружиною Наталею. Новину передають Патріоти України.

Так, з нагоди 3-ї річниці початку боїв за ДАП, він заявив, що його дружина нібито, побоюючись за його життя, поїхала разом з ним захоплювати аеропорт. При цьому він підкреслив, що вона не просто обстрілювала українських бійців з автомата Калашникова, але і координувала рух підрозділів.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...