"Спробував посцяти проти вітру": Ходаковський прокоментував арешт впливового "чиновника "ДНР"

Терорист також додав, що Міхайлов є носієм інформації про главу "ДНР" Олександра Захарченка та "міністра доходів і зборів ДНР" Олександра Тимофєєва (позивний "Ташкент").

Ходаковський продовжує розповідати компрометуючі моменти із життя "республіки". Фото: соцмережі.

Екс-керівник "радбезу "ДНР" Олександр Ходаковський прокоментував арешт заступника "міністра доходів і зборів ДНР" Олександра Міхайлова. Про це ватажок банди "Восток" заявив під час чергової інтернет-конференції, передають Патріоти України.

Ходаковський охарактеризував інцидент так: "Він занадто багато знав". Пояснюючи свої слова, він додав, що Міхайлов є носієм інформації про главу "ДНР" Олександра Захарченка та "міністра доходів і зборів ДНР" Олександра Тимофєєва (позивний "Ташкент"). Ходаковський вважає, що Міхайлова відсторонили від посади раніше, ніж хтось зацікавлений в компроматі на керівництво, скористався цим.

"Тобто якби Міхайлова підібрали ті, хто зацікавлений в компроматі на його керівництво - Тимофєєва і Захарченка. То було б багато неприємностей", - сказав Ходаковський.

Він також зазначив, що на Міхайловому "висіла вся податкова політика" і "все тіньові потоки проходять через нього". "У якийсь момент він почав проявляти самостійність. Виникли складності, тертя, виникла загроза його ліквідації і він обзавівся охороною. Була спроба замаху на його життя - отруєння. Але інші стверджували, що це від надлишку алкоголю. Поки Міхайлов лікувався, спробували прибрати його людей", - розповів Ходаковський.

Він додав, що Міхайлов після лікування спробував відновити свій авторитет в "ДНР". "Показав зайву самостійність і некерованість. А якщо він розуміє, що значить посцяти проти вітру, вибачте, значить, він заручився чиєюсь підтримкою", - додав Ходаковський.

Евакуація цивільних: Наскільки ймовірний контрнаступ ЗСУ й деокупація територій

вівторок, 9 серпень 2022, 23:20

Щодо термінів повного звільнення окупованих територій, то тут вангувати важко. Насамперед усе залежить від темпів переозброєння ЗСУ.. 2 серпня стартувала обов’язкова евакуація цивільного населення з Донецької області. Кабмін створив координаційний штаб...

Чому Мінськ "образився" на Київ і чи є загроза вторгнення з півночі

вівторок, 9 серпень 2022, 23:11

Я неодноразово попереджав, що не варто створювати власними руками образ ворога в безпосередній близькості наших кордонів, штовхаючи РБ в так звані "братні обійми" Росії. Українсько-білоруські відносини загострились напередодні вторгнення рф: сьогодні М...