Стерв'ятники злітаються на дурничку: У Росії з'явилися бажаючі купити липецький Roshen

Потенційних покупців не називають, але подейкують, що серед них є як російські, так і західні інвестори.

Фабрика "Рошен" в Липецьку. Фото: Korrespondent.net.

Голова Липецької області Олег Корольов заявив, що фабрику Roshen має намір викупити маса інвесторів, не дивлячись на те, що структури, пов’язані з президентом України Петром Порошенком, ще остаточно не визначились з продажем. Про це повідомляє RNS, передають Патріоти України.

«Тих, хто цікавиться, вистачає, і дуже приємно це усвідомлювати. Причому не тільки російські, але й західні покупці виявляють інтерес. Так що як тільки Порошенко остаточно прийме рішення про продаж, все піде нормально», – заявив губернатор Липецької області.

Назвати потенційних покупців фабрики він відмовився, зіславшись на угоду про нерозголошення інформації. Нагадаємо, корпорація Roshen вирішила зупинити роботу Липецької кондитерської фабрики, яка знаходиться на території Росії. Таке рішення прийняли з економічних і політичних причин.

Хіти тижня. Справжній космос! - ​Футболіст забив гол, зробивши заднє сальто одночасно з ударом (відео)

субота, 20 жовтень 2018, 22:30

Гравець однієї з російських аматорських команд Норік Авдалян відзначився фантастичним виконанням пенальті під час матчу Національної студентської футбольної ліги. Команда Авдалян при цьому розгромила суперника. До речі, це не перший гол, забитий футбол...

Білорусь та Литва вважають його своїм: Однак він же київський Рюрикович і почиває у Києво-Печерській Лаврі

субота, 20 жовтень 2018, 20:45

​Великий гетьман Литовський. Переможець безжальних та "побєдоносних" москалів, найбільший магнат України, котрого за життя прозвали некоронованим королем Русі. Це все він, "кузен" та радник королів польських та великих князів литовських. Втрачений чере...