Стерв'ятники злітаються на дурничку: У Росії з'явилися бажаючі купити липецький Roshen

Потенційних покупців не називають, але подейкують, що серед них є як російські, так і західні інвестори.

Фабрика "Рошен" в Липецьку. Фото: Korrespondent.net.

Голова Липецької області Олег Корольов заявив, що фабрику Roshen має намір викупити маса інвесторів, не дивлячись на те, що структури, пов’язані з президентом України Петром Порошенком, ще остаточно не визначились з продажем. Про це повідомляє RNS, передають Патріоти України.

«Тих, хто цікавиться, вистачає, і дуже приємно це усвідомлювати. Причому не тільки російські, але й західні покупці виявляють інтерес. Так що як тільки Порошенко остаточно прийме рішення про продаж, все піде нормально», – заявив губернатор Липецької області.

Назвати потенційних покупців фабрики він відмовився, зіславшись на угоду про нерозголошення інформації. Нагадаємо, корпорація Roshen вирішила зупинити роботу Липецької кондитерської фабрики, яка знаходиться на території Росії. Таке рішення прийняли з економічних і політичних причин.

Хіти тижня. Який вітамін гарантовано забезпечить вам довголіття, і де його "узяти"

понеділок, 16 липень 2018, 4:00

Вітамін Р має протизапальний, протираковий, спазмолітичний та противиразковий ефекти. Дієтолог Оксана Скиталінська переконана, що вживання продуктів, які містять вітамін Р, здатні продовжити тривалість життя. Про це вона зазначила на сторінці у Faceboo...

Хіти тижня. Терористи "Л/ДНР" отримали від Кремля хімічні міни (фотофакт)

понеділок, 16 липень 2018, 2:00

Міни споряджені підривачами МВ-62, МВП-62 чи МВК-62, їх не можливо виявити металодетекторами. Знімки протитанкових мін ТМ-62П3 терористичних військ, виготовлених 1994 року на Брянському хімічному заводі, опублікував Necro Mancer у Twitter, передають Па...