Стерв'ятники злітаються на дурничку: У Росії з'явилися бажаючі купити липецький Roshen

Потенційних покупців не називають, але подейкують, що серед них є як російські, так і західні інвестори.

Фабрика "Рошен" в Липецьку. Фото: Korrespondent.net.

Голова Липецької області Олег Корольов заявив, що фабрику Roshen має намір викупити маса інвесторів, не дивлячись на те, що структури, пов’язані з президентом України Петром Порошенком, ще остаточно не визначились з продажем. Про це повідомляє RNS, передають Патріоти України.

«Тих, хто цікавиться, вистачає, і дуже приємно це усвідомлювати. Причому не тільки російські, але й західні покупці виявляють інтерес. Так що як тільки Порошенко остаточно прийме рішення про продаж, все піде нормально», – заявив губернатор Липецької області.

Назвати потенційних покупців фабрики він відмовився, зіславшись на угоду про нерозголошення інформації. Нагадаємо, корпорація Roshen вирішила зупинити роботу Липецької кондитерської фабрики, яка знаходиться на території Росії. Таке рішення прийняли з економічних і політичних причин.

"Флешмобчик попочленцев": З «МГБ ДНР» масово звільняються бойовики

неділя, 21 січень 2018, 14:15

Бойовикам не подобається різке зниження зарплати, через яке вони тепер отримують «голий оклад» в розмірі 25 тисяч рублів. Жителі ОРДЛО в соцмережах активно обговорюють бойовиків, які масово звільняються через скорочення грошового забезпечення з Росії, ...

Його вже звільнили заднім числом?: З'явилося відео із захопленим у полон найманцем Путіна

неділя, 21 січень 2018, 13:09

Зараз він знаходиться у реанімації під наглядом військових медиків. Стан оцінюється як важкий, але стабільний.​. "19 січня у районі Широкиного ворожа диверсійно-розвідувальна група впритул наблизилася до позицій українських військових. Наші захисники з...