Стерв'ятники злітаються на дурничку: У Росії з'явилися бажаючі купити липецький Roshen

Потенційних покупців не називають, але подейкують, що серед них є як російські, так і західні інвестори.

Фабрика "Рошен" в Липецьку. Фото: Korrespondent.net.

Голова Липецької області Олег Корольов заявив, що фабрику Roshen має намір викупити маса інвесторів, не дивлячись на те, що структури, пов’язані з президентом України Петром Порошенком, ще остаточно не визначились з продажем. Про це повідомляє RNS, передають Патріоти України.

«Тих, хто цікавиться, вистачає, і дуже приємно це усвідомлювати. Причому не тільки російські, але й західні покупці виявляють інтерес. Так що як тільки Порошенко остаточно прийме рішення про продаж, все піде нормально», – заявив губернатор Липецької області.

Назвати потенційних покупців фабрики він відмовився, зіславшись на угоду про нерозголошення інформації. Нагадаємо, корпорація Roshen вирішила зупинити роботу Липецької кондитерської фабрики, яка знаходиться на території Росії. Таке рішення прийняли з економічних і політичних причин.

Хіти тижня. "Соколов Путина" очікує пекло у небі України: "Система ППО зараз, напевно, в найкращому стані за всі роки незалежності", - ветеран АТО (відео)

неділя, 22 квітень 2018, 20:00

З початку російської агресії ППО становило найслабшу ланку у випадку війни у небі та повноцінного вторгнення ЗС РФ до України. Україна в останні роки приділяє багато уваги і коштів на відновлення системи протиповітряної оборони, щоб гідно протистояти м...

"Україна - це ваша єдина надія!": Терористи "ЛНР" впали в істерику через знайдені проукраїнські листівки (фото)

неділя, 22 квітень 2018, 19:42

За словами бойовиків "республіки", вони начебто збили український БПЛА. Терористи так званої "ЛНР" заявили, що нібито збили український безпілотник, який ніс в собі агітаційні листівки. Про це заявив представник так "званої народної міліції ЛНР" Андрій...