Сумнівна слава: Україна встановила рекорд з контрабанди до Євросоюзу

Із України до ЄС потрапило 5,8 млрд цигарок.

Українці встановили сумнівний рекорд. Фото: Голос Карпат.

В 2016 році Україна ввезла найбільше контрабандних цигарок до Європи. Про це повідомляє "Сегодня", передають Патріоти України.

"За даними дослідження нелегального ринку сигарет в ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного KPMG, Україна посіла "почесне" перше місце як країна-джерело постачання контрабандних сигарет в Європу в 2016 році", – розповіла повідомила генеральний директор асоціації Укртютюн Валентина Хоменко з посиланням на дослідження нелегального ринку сигарет в ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного компанією KPMG.

Із України до ЄС потрапило 5,8 млрд цигарок. У цю суму потрапила як продукція, перевезена через Україну, так і цигарки виготовлені для внутрішнього ринку, але незаконно вивезені за кордон. Уряд України схвалив стратегію щодо протидії незаконному виготовленню та обігу тютюнових виробів. За контрабанду хочуть давати кримінальні строки і підняти ціни на сигарети.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...