Сумнівна слава: Україна встановила рекорд з контрабанди до Євросоюзу

Із України до ЄС потрапило 5,8 млрд цигарок.

Українці встановили сумнівний рекорд. Фото: Голос Карпат.

В 2016 році Україна ввезла найбільше контрабандних цигарок до Європи. Про це повідомляє "Сегодня", передають Патріоти України.

"За даними дослідження нелегального ринку сигарет в ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного KPMG, Україна посіла "почесне" перше місце як країна-джерело постачання контрабандних сигарет в Європу в 2016 році", – розповіла повідомила генеральний директор асоціації Укртютюн Валентина Хоменко з посиланням на дослідження нелегального ринку сигарет в ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного компанією KPMG.

Із України до ЄС потрапило 5,8 млрд цигарок. У цю суму потрапила як продукція, перевезена через Україну, так і цигарки виготовлені для внутрішнього ринку, але незаконно вивезені за кордон. Уряд України схвалив стратегію щодо протидії незаконному виготовленню та обігу тютюнових виробів. За контрабанду хочуть давати кримінальні строки і підняти ціни на сигарети.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл

Збільшення обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося з передислокацією підрозділів окупантів

неділя, 14 червень 2020, 10:39

Зазначу, що збільшення кількості обстрілів на первомайсько-стаханівському напрямку збіглося в часі із зафіксованою місцевими джерелами ГІ “Права Справа” передислокації окремих підрозділів ЗС РФ та 6-го полку 2-го армійського корпусу “ЛНР”. За інформаці...