Сумнівна слава: Україна встановила рекорд з контрабанди до Євросоюзу

Із України до ЄС потрапило 5,8 млрд цигарок.

Українці встановили сумнівний рекорд. Фото: Голос Карпат.

В 2016 році Україна ввезла найбільше контрабандних цигарок до Європи. Про це повідомляє "Сегодня", передають Патріоти України.

"За даними дослідження нелегального ринку сигарет в ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного KPMG, Україна посіла "почесне" перше місце як країна-джерело постачання контрабандних сигарет в Європу в 2016 році", – розповіла повідомила генеральний директор асоціації Укртютюн Валентина Хоменко з посиланням на дослідження нелегального ринку сигарет в ЄС, Норвегії та Швейцарії, проведеного компанією KPMG.

Із України до ЄС потрапило 5,8 млрд цигарок. У цю суму потрапила як продукція, перевезена через Україну, так і цигарки виготовлені для внутрішнього ринку, але незаконно вивезені за кордон. Уряд України схвалив стратегію щодо протидії незаконному виготовленню та обігу тютюнових виробів. За контрабанду хочуть давати кримінальні строки і підняти ціни на сигарети.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою