Сурков готує загострення на Донбасі - волонтери перехопили листа

Все вказує на те, що резерви найманців активно готують до мобілізації.

Сурков готує чергову капость. Фото: Коммерсант.

Радник президента РФ Владислав Сурков готує загострення в зоні АТО, за допомогою підконтрольної йому структури "Союз добровольців Донбасу" (СДД). Про це з посиланням на результати власного дослідження і свідоцтва бойовиків повідомляє InformNapalm, передають Патріоти України.

За даними волонтерів, в червні Донбас може очікувати загострення бойових дій, про що свідчить аналіз відеозаписів інтерв'ю і листування терористів Суркова. Так, все вказує на те, що резерви найманців активно готують до мобілізації. Крім того, структури Суркова на окупованих територіях почали психологічну кампанію по нагнітанню страхів серед місцевого населення через нібито заплановані українськими військовими "провокації".

За даними видання, в СДД налічується близько тисячі найманців, багато з яких також брали участь в бойових діях на Донбасі, у Сирії і у Карабасі. "Ймовірно, основною метою мобілізації професійних найманців під дахом Суркова є створення локальних загострень на окремих напрямках українського фронту на передовій, де не можна використовувати кадрових російських військових", - відзначили волонтери. Крім того, вони виклали в загальний доступ імена всіх бойовиків СДД і інші їхні особисті дані.

Пекельний автобус для "смертників": Киян катають на маршрутних таксі, які ніяк не можна випускати на лінію

понеділок, 22 січень 2018, 21:41

Ціни на проїзд невпинно підвищується, чого не скажеш про якість та безпеку послуги. "По місту їздить 502-га маршрутка без гальм. Поліції повідомили", - йдеться у дописі. Это же возможный убийца за рулем", "Может быть, он так всегда ездит", "Да ладно ва...

"Путінська хвойда" проти академіка: Як у Чехії обиратимуть президента і чого чекати Україні - журналіст

понеділок, 22 січень 2018, 21:20

Різновекторність політики кандидатів на високий пост найчіткіше проглядається у тому, як вони ставляться до Росії і до співпраці з нею. "Мастодонт чеської політики чи професор?" – саме так називається стаття українського політолога Бориса Зайцева і сам...