Сурков готує загострення на Донбасі - волонтери перехопили листа

Все вказує на те, що резерви найманців активно готують до мобілізації.

Сурков готує чергову капость. Фото: Коммерсант.

Радник президента РФ Владислав Сурков готує загострення в зоні АТО, за допомогою підконтрольної йому структури "Союз добровольців Донбасу" (СДД). Про це з посиланням на результати власного дослідження і свідоцтва бойовиків повідомляє InformNapalm, передають Патріоти України.

За даними волонтерів, в червні Донбас може очікувати загострення бойових дій, про що свідчить аналіз відеозаписів інтерв'ю і листування терористів Суркова. Так, все вказує на те, що резерви найманців активно готують до мобілізації. Крім того, структури Суркова на окупованих територіях почали психологічну кампанію по нагнітанню страхів серед місцевого населення через нібито заплановані українськими військовими "провокації".

За даними видання, в СДД налічується близько тисячі найманців, багато з яких також брали участь в бойових діях на Донбасі, у Сирії і у Карабасі. "Ймовірно, основною метою мобілізації професійних найманців під дахом Суркова є створення локальних загострень на окремих напрямках українського фронту на передовій, де не можна використовувати кадрових російських військових", - відзначили волонтери. Крім того, вони виклали в загальний доступ імена всіх бойовиків СДД і інші їхні особисті дані.

Хіти тижня. Розвідка США з'ясувала, чому зброя "судного дня" Путіна згорає у космосі, не досягаючи цілі

неділя, 21 жовтень 2018, 18:30

Путін стверджував, що "Авангард" здатний досягти цілі зі швидкістю в 20 разів більше швидкості звуку. Він також запевняв, що надзвукова боєголовка вже надійшла в серійне виробництво. В даний час Росія не може знайти джерело найважливіших компонентів ву...

Кава з лимоном: У чому її особлива користь та смакові переваги

неділя, 21 жовтень 2018, 17:04

Любителі найміцнішого еспресо з лимоном можуть не боятися нашкодити здоров'ю, адже лікарі стверджують, що поєднання натуральної кави і кислого лимона, навпаки, вкрай корисне. «Щоб міцний напій не нашкодив, а, навпаки, приніс максимальну користь, в обов...