Світлодарська дуга: Терористи дочекалися підкріплення та знову наступають

Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях.

На Світлодарській дузі. Фото: startco.net.ua.

У Донецькій області на Світлодарській дузі четверту добу не припиняються зіткнення українських військових із терористами "ДНР", які намагаються вибити українських військових із їхньої нових позицій. Про ситуацію на передовій повідомив у своєму Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

"За минулу добу вже йде третя атака орків на наші нові позиції на Світлодарській дузі. Прийшло підкріплення з Донецька та інших місць", - написав волонтер. "Всі фактично без сну вже 4-ту добу. Від комбата, до пацанів зі зброєю в руках у окопах на передку. Від медицини, до служб забезпечення", - зазначив він.

Мисягін наголосив, що Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях. Волонтер також закликав українців не вірити розповідям про котли і велику масу загиблих.

Раніше Мисягін прокоментував причини ескалації конфлікту на Світлодарській дузі. "Не ми перші почали ці дії. Орки поперли і ми відбиваючи і контратакуючи, фактично на їхніх плечах зайшли на їхні позиції. І не тільки зайшли але і втримали. Цей ліс тепер наш. Він дуже багато горя нам приніс", - повідомив він.

Хіти тижня. В Україні створили заміну скандальним "мінометам Пашинського"

неділя, 26 травень 2019, 13:00

На відміну від "Молота", міномет "Бучарда" є самостійним продуктом, а не копією радянського. В Україні на заміну міномету "Молот" створюють новий 120-мм міномет "Бучарда", який має значну перевагу над попередньою зброєю. Створюється міномет на базі Ста...

Українські морпіхи ліквідували російського офіцера, комбата "гібридів" (відео)

неділя, 26 травень 2019, 12:06

Приморський напрямок один з найнебезпечніших серед всіх ділянок російсько-українського фронту. За даними командира Морської піхоти України Юрія Содоля, морпіхам вдалося знищити російського офіцера, який командував батальйоном. Про це йдеться в суботньо...