Світлодарська дуга: Терористи дочекалися підкріплення та знову наступають

Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях.

На Світлодарській дузі. Фото: startco.net.ua.

У Донецькій області на Світлодарській дузі четверту добу не припиняються зіткнення українських військових із терористами "ДНР", які намагаються вибити українських військових із їхньої нових позицій. Про ситуацію на передовій повідомив у своєму Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

"За минулу добу вже йде третя атака орків на наші нові позиції на Світлодарській дузі. Прийшло підкріплення з Донецька та інших місць", - написав волонтер. "Всі фактично без сну вже 4-ту добу. Від комбата, до пацанів зі зброєю в руках у окопах на передку. Від медицини, до служб забезпечення", - зазначив він.

Мисягін наголосив, що Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях. Волонтер також закликав українців не вірити розповідям про котли і велику масу загиблих.

Раніше Мисягін прокоментував причини ескалації конфлікту на Світлодарській дузі. "Не ми перші почали ці дії. Орки поперли і ми відбиваючи і контратакуючи, фактично на їхніх плечах зайшли на їхні позиції. І не тільки зайшли але і втримали. Цей ліс тепер наш. Він дуже багато горя нам приніс", - повідомив він.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...

З архіву ПУ. Крах режиму Путіна: Астролог розповів, коли в Росії влаштують "королівський переворот"

середа, 1 січень 2020, 12:00

По дійсному зодіаку російського президента немає передумов до усунення його від влади до кінця поточного десятиліття. В кінці 2020 року - початку 2021 року в Російській Федерації може статися переворот, в результаті якого нинішній господар Кремля Волод...