Світлодарська дуга: Терористи дочекалися підкріплення та знову наступають

Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях.

На Світлодарській дузі. Фото: startco.net.ua.

У Донецькій області на Світлодарській дузі четверту добу не припиняються зіткнення українських військових із терористами "ДНР", які намагаються вибити українських військових із їхньої нових позицій. Про ситуацію на передовій повідомив у своєму Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

"За минулу добу вже йде третя атака орків на наші нові позиції на Світлодарській дузі. Прийшло підкріплення з Донецька та інших місць", - написав волонтер. "Всі фактично без сну вже 4-ту добу. Від комбата, до пацанів зі зброєю в руках у окопах на передку. Від медицини, до служб забезпечення", - зазначив він.

Мисягін наголосив, що Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях. Волонтер також закликав українців не вірити розповідям про котли і велику масу загиблих.

Раніше Мисягін прокоментував причини ескалації конфлікту на Світлодарській дузі. "Не ми перші почали ці дії. Орки поперли і ми відбиваючи і контратакуючи, фактично на їхніх плечах зайшли на їхні позиції. І не тільки зайшли але і втримали. Цей ліс тепер наш. Він дуже багато горя нам приніс", - повідомив він.

Повернення українців з-за кордону порушує чинне законодавство по боротьбі з епідеміями

вівторок, 31 березень 2020, 12:16

Оголошену в Україні надзвичайну ситуацію можна порівняти із «тушінням пожежі бензином». На мою думку, продовження карантину ще на місяць, без відповідної підтримки з боку уряду, серйозно загрожує економічній безпеці держави. Кабінет міністрів пізно зуп...

Про закриття кордону і повернення українців після введення заборон

неділя, 29 березень 2020, 13:02

Тут виникає питання відповідальності наших громадян перед державою. Якщо вони чудово розуміють, що наразі близько 150 країн світу, зокрема країни Європи і Близького Сходу, уражені COVID-19, але свідомо не скасовують заплановані туристичні поїздки, то наша