Світлодарська дуга: Терористи дочекалися підкріплення та знову наступають

Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях.

На Світлодарській дузі. Фото: startco.net.ua.

У Донецькій області на Світлодарській дузі четверту добу не припиняються зіткнення українських військових із терористами "ДНР", які намагаються вибити українських військових із їхньої нових позицій. Про ситуацію на передовій повідомив у своєму Facebook волонтер Юрій Мисягін, передають Патріоти України.

"За минулу добу вже йде третя атака орків на наші нові позиції на Світлодарській дузі. Прийшло підкріплення з Донецька та інших місць", - написав волонтер. "Всі фактично без сну вже 4-ту добу. Від комбата, до пацанів зі зброєю в руках у окопах на передку. Від медицини, до служб забезпечення", - зазначив він.

Мисягін наголосив, що Збройні сили України тримають ситуацію під контролем і стоять на своїх нових позиціях. Волонтер також закликав українців не вірити розповідям про котли і велику масу загиблих.

Раніше Мисягін прокоментував причини ескалації конфлікту на Світлодарській дузі. "Не ми перші почали ці дії. Орки поперли і ми відбиваючи і контратакуючи, фактично на їхніх плечах зайшли на їхні позиції. І не тільки зайшли але і втримали. Цей ліс тепер наш. Він дуже багато горя нам приніс", - повідомив він.

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма

Хіти тижня. Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

вівторок, 13 серпень 2019, 23:30

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...