"Свинособак прошу мене не турбувати": Українець висміяв прохання російських пропагандистів

У відповідь на прохання російських журналістів прокоментувати протест, українець Приходько заявив, що не спілкується з собаками.

"Емблема" пропагандистів Кремля. Ілюстрація: соцмережі.

Український журналіст Євген Приходько, який вчиться і працює в Польщі, різко відповів російським пропагандистам на прохання прокоментувати протести під будівлею польського Сейму у Варшаві. Це викликало бурхливу реакцію соцмереж, передають Патріоти України із посиланням на "Фейсбук" Приходька.

Так, Приходько оприлюднив скріншот листування, де йому запропонували в прямому ефірі “телеканалу life” розповісти про те, що відбувається біля польського парламенту. Як дізнався журналіст, пропозиція надійшла від того самого пропагандистського російського телеканалу LifeNews, який, як виявилося, перейменували.

У відповідь на прохання російських журналістів прокоментувати протест, Приходько заявив, що не спілкується з собаками.

У коментарях під постом написали: «Респект, Женя», «собаки хороші тварини, потрібні інші х-ки», «як давно вони в просто life переробились, конспіратори, ну», «свинособаки» і т.д.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...