Та, що до місця і не нагадує, що Народна артистка України: Відома кінодіва сподівається, що її донечка отримає російське громадянство

Ольга Сумська впевнена чомусь, що змінювати громадянство "виключно заради роботи" - це не так вже й погано. Навіть якщо зраджуєш власній державі на користь країни-агресора.
Ольга Сумська. Фото: poradnykzhinky.com.

Народна артистка України Ольга Сумська в інтерв'ю Катерині Осадчій в рамках програми «Світське життя» зізналася, що її дочка Антоніна Паперна, яка зараз навчається в Москві, займається питанням зміни громадянства. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "ДетекторМедіа".

«Слава Богу, що Антоніну хоча б не називають бандерівкою в Щукінському училищі, - заявила актриса. - Важко всім нам зараз. Сьогодні навіть говориться, що Антоніна буде змінювати громадянство. Вона зараз цим займається і у неї, я сподіваюся, буде паспорт громадянки Росії».

І одночасно Сумська попросила зрозуміти її і не робити з цього шуму. «Про російське громадянство говорилося ще в минулому році, адже отримати з українським паспортом роль в Москві нереально, - розповіла Сумська. - Якщо ти хочеш працювати в російському театрі, а Тоня закінчує Щукінське училище і мріє про сцену в театрі Вахтангова, туди потрапити з українським паспортом неможливо. Всі так робили. І Сергій Маковецький, який працював в театрі Лесі Українки, колишній громадянин України, він сьогодні громадянин Росії. Але при цьому великий патріот. Це не змінює нашого патріотизму і любові до батьківщини. Це тільки робочий паспорт, не більше того».
До цього ж з'ясувалося, що сама Ольга Сумська на сьогодні дещо страждає від незатребуваності. «Я не працюю з початку листопада, - зізналася вона Катерині Осадчій. - Грудень, січень, я поки безробітна. Я не отримую зарплату на Першому національному, у мене немає зараз проектів. Тобто, все зупинилося. Роботи немає ніякої зараз».

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...