Та, що до місця і не нагадує, що Народна артистка України: Відома кінодіва сподівається, що її донечка отримає російське громадянство

Ольга Сумська впевнена чомусь, що змінювати громадянство "виключно заради роботи" - це не так вже й погано. Навіть якщо зраджуєш власній державі на користь країни-агресора.
Ольга Сумська. Фото: poradnykzhinky.com.

Народна артистка України Ольга Сумська в інтерв'ю Катерині Осадчій в рамках програми «Світське життя» зізналася, що її дочка Антоніна Паперна, яка зараз навчається в Москві, займається питанням зміни громадянства. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на "ДетекторМедіа".

«Слава Богу, що Антоніну хоча б не називають бандерівкою в Щукінському училищі, - заявила актриса. - Важко всім нам зараз. Сьогодні навіть говориться, що Антоніна буде змінювати громадянство. Вона зараз цим займається і у неї, я сподіваюся, буде паспорт громадянки Росії».

І одночасно Сумська попросила зрозуміти її і не робити з цього шуму. «Про російське громадянство говорилося ще в минулому році, адже отримати з українським паспортом роль в Москві нереально, - розповіла Сумська. - Якщо ти хочеш працювати в російському театрі, а Тоня закінчує Щукінське училище і мріє про сцену в театрі Вахтангова, туди потрапити з українським паспортом неможливо. Всі так робили. І Сергій Маковецький, який працював в театрі Лесі Українки, колишній громадянин України, він сьогодні громадянин Росії. Але при цьому великий патріот. Це не змінює нашого патріотизму і любові до батьківщини. Це тільки робочий паспорт, не більше того».
До цього ж з'ясувалося, що сама Ольга Сумська на сьогодні дещо страждає від незатребуваності. «Я не працюю з початку листопада, - зізналася вона Катерині Осадчій. - Грудень, січень, я поки безробітна. Я не отримую зарплату на Першому національному, у мене немає зараз проектів. Тобто, все зупинилося. Роботи немає ніякої зараз».

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...