"Так ему и надо, козлу!": Путінські фанати-пенсіонери влаштували "розправу" над американським героєм коміксів, мережа бурхливо відреагувала (відео)

Як вдало відзначено в одному з коментарів до ролика, "старість - не завжди мудрість, це може бути й високий ступінь кретинізму".

Фото:скрін відеоОрганізація "Загони Путіна", яка прославилася своїми абсурдними роликами, опублікувала нове відео, в якому пенсіонери "перемагають" американського супергероя Капітана Америку і викидають його на смітник. Відповідний ролик опубліковано на Youtube каналі "Загони Путіна Soc Sprav", зазначають Патріоти України.

За сюжетом відео, Капітан Америка вривається на збори російських пенсіонерів, однак ті кидаються на нього, валять на землю і "перемагають". Потім вони відносять його до сміттєвих ящиків, акуратно кладуть біля них, прикриваючи зверху його ж щитом і йдуть. Закінчується відео обговоренням пенсіонерами події.

"Нехай дякує Богу, що в смітник, а не в море ми його кинули", - грізно заявляє одна з них.

Натомість, у мережі не прониклися "патріотизмом" ролика.

Ядерні реактори захищені. Але полігон з відпрацьованим ядерним паливом є мішенню РФ

неділя, 14 серпень 2022, 7:10

Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Оперативна обстановка на фронті станом на 14 серпня 2022 року. Відповіді на найактуальніші запитання: що сталося в Саках - на головному військовому аеродромі в Криму, з якого атакували Укр...

На Луганщині сили спротиву зірвали спецоперацію ворога, націлену на блокування постачань високоточної зброї ЗСУ

неділя, 14 серпень 2022, 6:51

Завдяки своєчасній реалізації оперативної інформації вдалося зірвати операцію російських спецслужб, яка мала на меті завадити постачанню в Україну західного високоточного озброєння і і уникнути чисельних жертв серед цивільного населення окупованих міст.