Танк зі ШІ, здатний націлюватися самостійно, розробить армія США

Мета американських військових - за допомогою технології ATLAS зробити бойові дії більш ефективними.

Американські військові планують розробити технологію, яка дозволила б танкам автоматично виявляти, націлюватися і вражати ворогів. Людині потрібно буде тільки натиснути спусковий гачок, все інше зробить система танка, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Технологія буде створена на основі штучного інтелекту «Удосконалена автоматизована система націлювання і поразки». На даний момент 26 країн і безліч експертів і організацій виступили з ініціативою про заборону повністю автономної зброї. Однак США за підтримки таких підрядників, як Boeing, продовжують розробки військових технологій на базі штучного інтелекту. «Схоже, ми вступаємо в гонку озброєнь, де нинішня заборона на повну автономію смертельної зброї буде знято, як тільки з'явиться можливість», - стверджує фахівець з комп'ютерних технологій Каліфорнійського університету в Берклі Стюарт Рассел.

Проросійські бойовики готують провокації на окупованій Луганщині

неділя, 10 жовтень 2021, 21:12

Росія та підконтрольні їй бойовики "ЛНР" готують нові збройні провокації у Луганській області. Кремль планує звинуватити Україну в загостренні бойових дій, зірвати відкриття нових КПВВ і спробувати схилити Київ до власного плану виконання Мінських угод.

Арешт Саакашвілі: причини та можливі наслідки для України

четвер, 7 жовтень 2021, 15:35

Візит експрезидента був використаний як каталізатор для об’єднання всіх опозиційних сил. Це мало б призвести до збільшення електоральної підтримки партії Саакашвілі. Він свідомо йшов на провокацію протестних настроїв усередині Грузії. Як із цим пов’яза...